HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest Pt 20 paź 2017, 18:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Co masz?
DVD  28%  [ 18 ]
Ripa z DVD  11%  [ 7 ]
Nic z tego  61%  [ 39 ]
Liczba głosów : 64
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie 2004, 10:07 
Rogue 9

Indiana Jones-moje ulubione filmy przygodowe!
Rewelacyjna akcja ,rewelacyjne dialogi ,rewelacyjne...prawie ideał!
Jakżę żałuję ,że w Polsce nie wydali figurek ,chlip ,chlip...

Niestety póki nie będę miał kasy naprawdę na zbyciu to raczej nie kupię wydania DVD.Gdyby jeszcze dali do niego jakąś figurkę ,BAT LUB KAPELUSZ to jeszcze...

Co do VHS-głupio się przyznać ,ale dopiero teraz zaczynam je kupować.Wcześniej pożyczałem od kumpla... :)

Yoda

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 sie 2004, 11:18 
Jedi Knight

anubis napisał(a):
Taaa... Scena z "Poszukiwacze zaginionej Arki" : gość zamiatający mieczem i Indy z rewolwerem :) - cool!

"Ostatnia Krucjata": relacje pomiędzy ojcem i synem + naziści :D

T a scena jest wyjątkowa pewnie dlatego że Ford ją zmieniła na własne widzimisię... za co należy mu się szacuneczek tak samo jak po wyznaniu Lei że ona go kocha powiedział słynne już wiem "Wiem"...ale cóż powiedzieć po powtarzaniu ileś razy "Ja też cie kocham"

A wracając do tematu niestety niemam nic z tych rzeczy i ubolewam bo bardzo lubię Indiane, a szczególnie "Świętego Grala" z ojcem Indiego i jego słynnym "Junior" :wink:
Pewnie kiedyś zakupie ale póki co mam inne wydatki. Chodźby SW Trilogy DVD

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 sie 2004, 11:22 
Rogue 9

Cytuj:
T a scena jest wyjątkowa pewnie dlatego że Ford ją zmieniła na własne widzimisię... za co należy mu się szacuneczek tak samo jak po wyznaniu Lei że ona go kocha powiedział słynne już wiem "Wiem"...ale cóż powiedzieć po powtarzaniu ileś razy "Ja też cie kocham"

Harrison Ford-dyżurny lekarz dla drętwych scen i tekstów.Ten człowiek powinien dostać jakąś statuetkę za samo tworzenie takich tekstów!Wyobraźcie sobie wielki pojedynek miecznika z Indy'm z rewolwerem-brrr...a tak to mamy świetną i pamiętną scenę!

Dobrze ,że Ford potrafi się dobrze wczuć w rolę-dzięki temu i Indy i Solo mają naprawdę własny styl!

Yoda

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 paź 2004, 11:02 
Royal Guard

Tak ciekawa informacja, z film.onet.pl

Jeff Nathanson napisze kolejną wersję scenariusz przygodowego filmu "Indiana Jones 4".

Pierwotny scenariusz napisał Frank Darabont jednakże George Lucas nie wyraził zgody na jego realizację. Po kilku miesiącach zastanawiania się co dalej projekt trafił do Jeffa Nathansona. Twórca ma na swoim koncie współpracę ze Spielbergiem przy okazji filmów "Złap mnie, jeśli potrafisz" oraz "Terminal".

Jeśli Nathanson dostarczy scenariusz, który spodoba się Lucasowi i Spielbergowi zdjęcia do filmu powinny rozpocząć się w miarę szybko. Być może Spielberg, który po "Wojnie światów" chce realizować projekt o zamachu terrorystycznym w Monachium wcześniej zajmie się "Indianą Jonesem".

Jak zwykle w przypadku obrazów Stevena Spielberga, fabuła projektu trzymana jest w ścisłej tajemnicy. Z przecieków wynika jednak, iż akcja nowego filmu ma rozgrywać się w latach 50., a co za tym idzie, czarnymi charakterami nie będą tym razem naziści. Wśród kandydatów do obsady w czwartej części "Indiany Jonesa" wymieniano dotychczas Johna Rhys-Daviesa, Seana Connery'ego, Karen Allen i Kate Capshaw.

W roli tytułowej zobaczymy Harrisona Forda. Reżyserią zajmie się Spielberg, a za produkcję opowiada George Lucas. Premiera obrazu zapowiadana była na okres między majem a grudniem 2005 roku. Teraz jednak data ta raczej nie zostanie utrzymana.

Maker trzyma w swoich szponach wszystkie relikwie cudownej współpracy ze Spielbergiem :|

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 paź 2004, 16:35 
Rogue 9

Cytuj:
Z przecieków wynika jednak, iż akcja nowego filmu ma rozgrywać się w latach 50., a co za tym idzie, czarnymi charakterami nie będą tym razem naziści.

Czyżby ekranizacja Indy'ego i piekielnej machiny?3 lata w tę czy we wtę-co za różnica.1947 to praaaaaawie lata 50... :)

Ciekawe czy w końcu nakręcą ten film czy nie?

Yoda

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 paź 2004, 16:58 
21st Century Libertarian Man

Szkoda... ja się już napaliłem na ekranizację atlantydzkiego Indy'ego. No ale rzeczywiście - trudno by było chyba ukryć wiek Forda... :?

Nieśmiertelnik HoloNetowicza:

_______Nazwa użytkownika____Miasto_________Joined
542_________FatBantha_________Zabrze_________Aug 10, 2002.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 paź 2004, 17:04 
Gungan Kwisatz Haderach

CrusAder napisał(a):
Czyżby ekranizacja Indy'ego i piekielnej machiny?

Ciekawostka - "Zagadka Atlantydy" poczatkowo miala byc filmem. Komiks i gra powstaly wlasnie na podstawie scenariusza do nienakreconego filmu.

:arrow: Najważniejszy punkt Corusconu, który nigdy się nie odbył
źródło: Informator, strona 4

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 paź 2004, 17:19 
21st Century Libertarian Man

Jackson napisał(a):
CrusAder napisał(a):
Czyżby ekranizacja Indy'ego i piekielnej machiny?

Ciekawostka - "Zagadka Atlantydy" poczatkowo miala byc filmem. Komiks i gra powstaly wlasnie na podstawie scenariusza do nienakreconego filmu.

Wiem, właśnie dlatego myślałem, że jednak zrobią z tego film... Przy okazji, to była "zagadka" czy "Los Atlantydy"?

Nieśmiertelnik HoloNetowicza:

_______Nazwa użytkownika____Miasto_________Joined
542_________FatBantha_________Zabrze_________Aug 10, 2002.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 paź 2004, 18:14 
ICO squad

FatBantha napisał(a):
Wiem, właśnie dlatego myślałem, że jednak zrobią z tego film... Przy okazji, to była "zagadka" czy "Los Atlantydy"?

Indiana Jones and The Fate of Atlantis

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 paź 2004, 18:41 
NUMA director

Owszem, ale komiks w Polsce ukazał się w czterech częściach jako "Indiana Jones i Zagadka Atlantydy".

Take my love. Take my land. Take me where I cannot stand. I don’t care, I’m still free. You can’t take the sky from me. Take me out to the black. Tell ‘em I ain’t comin’ back. Burn the land and boil the sea. You can’t take the sky from me. Have no place I can be Since I found Serenity. But you can’t take the sky from me.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 paź 2004, 19:02 
Royal Guard

Gdyby filmem miał być The Fate of the Atlantis, to by było wręcz genialnie! Ta gra miała taki genialny klimat...

PostNapisane: Wt 07 mar 2017, 22:40 
Bounty Hunter

Steven Spielberg, Harrison Ford i John Williams, czyli... Indiana Jones 5.
Premiera - 19.07.2019.

Niby powinienem skakać z radości, ale po dość słabej czwórce mam pewne obawy.
Druga obawa, czy mocno zaawansowani wiekiem dżentelmeni dadzą jeszcze radę pociągnąć film przygodowy ?

Info:
http://film.wp.pl/indiana-jones-wraca-na-ekrany-kin-disney-zdradzil-date-premiery-najnowszej-czesci-serii-6098499354976897a

PostNapisane: Śr 08 mar 2017, 08:17 
Droid

To Ameryka... Już kiedyś świat ratowali "Kosmiczni kowboje", to i Indiana emeryt też może. Grunt, że jeszcze coś widzi... np. samoloty.

PostNapisane: Pt 10 mar 2017, 17:59 
Bounty Hunter

Samoloty widzi, tylko lotniska nie dostrzega :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1