HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest N 17 gru 2017, 01:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie 2004, 13:41 

Jesli masz naprawdę mało kasy to i tak mozęsz jakiś strój sklecic ja osobiście milionerem nie jestem a kostium planuje zrobić, znaczy kupić. Replike blastera mozna wykonać samemu i naprawdę wygląda ona świetnie buty i rękawice to chyba kazdy z nas ma 8) . Jesli chodzi o hełm i zbroje jest to spory wydatek ale przeciesz można zrobić sobie oficera co w tym drogiego lub lorda sith jak by się dobrze pokombinowało to za 500 zł by się taki strój miało. Oczywiscie nie bedzie to rewelacja ale dla zwykłych laików SW było by naprawdę wydarzenie nie wspomnę o zapisaniu się do 501 legionu.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie 2004, 13:51 
FarSeer

Sądzę że dla oficera najlepszy blaster by był DL-44, lub E-11, ale zdecydowanie ten 1. Aha, Mike niewidziałeś gdzieś na necie ów DL-44 do sprzedania?

Bastion wiedzy opiera się na trzech filarach: historii, językach i matematyce. Wyposażony w te trzy rzeczy możesz nauczyć się czegokolwiek chcesz. Lecz jeśli któregoś ci brakuje, jesteś kolejnym ciemnym prostakiem w zagnojonych gumofilcach.
-Robert A. Heinlein

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie 2004, 13:57 

Spacjalnie dla wszystkich nie dowiarków ze można zrobić tani strój umieszczam link do zrobienia kostiumu TUSKENA który także jest honorowany w 501 legionie

http://forttusken.jedi-academy.com/

Zapraszam 8)

Pytanie do mike masz kontakt z ludzmi z tej własnie strony, jest tam także strój pilota ale dziwnie tani na zdjęciach prezentuje się jednak dobrze są tam także buty tylko 20 $ i co najważniejsze kombinezon tylko 30 $ co o tym myslisz ?? które z tamtych rzeczy mozna było by kupić? bo chyba nie hełm bo to przerobina zabawka :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie 2004, 14:14 
ICO squad

Lord Paris napisał(a):
Pytanie do mike masz kontakt z ludzmi z tej własnie strony, jest tam także strój pilota ale dziwnie tani na zdjęciach prezentuje się jednak dobrze są tam także buty tylko 20 $ i co najważniejsze kombinezon tylko 30 $ co o tym myslisz ?? które z tamtych rzeczy mozna było by kupić? bo chyba nie hełm bo to przerobina zabawka :P

Nie mam z nimi kontaktu, ale wystarczy popatrzec na kosztorys stroju pilota TIE, by przekonac sie, ze np helm jest malo profesjonalny i w ogole reszta stroju tez nie jest do konca profesjonalna. No ale jesli ktos chce miec stroj za 150$ no to faktycznie nie ma o czym mowic.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie 2004, 15:05 

Mnie interesuje profesjonalny strój bo jak już wydać to pożądnie. Grzebie teraz po necie i dowiaduje się na te tematy coraz ciekawszych rzeczy więc jedno z moich pytań brzmi jakiej klasy jest hełm pilota który przedstawiałeś wczesniej na zdjęciu i który mogę u ciebie nabyć za 150 $ ale nie zrobiony
Delux / Altmans / Don post classic action / Don post Standart / Rubies

Deluxy są wykonane z włukna szklanego

Ps znalazłem kombinezon za 29 $ :D

http://www.armysurplusforless.com/produ ... olorID=398

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie 2004, 15:30 
ICO squad

Lord Paris napisał(a):
jedno z moich pytań brzmi jakiej klasy jest hełm pilota który przedstawiałeś wczesniej na zdjęciu

Odpowiedz jest prosta - najlepszej 8)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie 2004, 13:39 
ICO squad

Check this out -> http://photos1.blogger.com/img/186/984/ ... 001634.jpg

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie 2004, 13:50 

:D tylko nie wiedziałem na co patrzeć :D Na nią czy na strój pilota :D który teraz wszedzie poszukuje by zrobić sobie jak najlepszy :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie 2004, 15:25 
Dark Jedi

mam pytanie, wiecie może jaki typ blastera nosili oficerowie tac jak np Commander Praji, czy oficer z Gwiazdy Śmierci co wołał TK-421, oraz czy kazdy z tych oficerów w czarnym mundurze był Commanderem i miał ten sam stopień czyli blache na piersi z 4 niebieskimi i 2 pomarańczowymio prostokątami ??

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie 2004, 15:44 

Jedno wiem na pewno oficer z gwiazdy śmierci który wywoływał tk 421 miał tylko 4 niebieskie prostokąciki i dwa cylindry funkcyjne. Dokładnie jest to porucznik Pol Treidum jaką nosi broń to nie wiem. A jesli chcesz się dowiedzieć więcej o stopniach w flocie imperialnej to zapraszam na moją stronę są tam opisy kazdego z stopni.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie 2004, 17:23 
FarSeer

Hmmmm, wydaje mi się że imperialni oficerowie mieli DL-44, czasami E-11. Nieznam więcej broni którymi się posługiwali, ale najbardziej prawdopodobna jest ten 1 blaster.

Bastion wiedzy opiera się na trzech filarach: historii, językach i matematyce. Wyposażony w te trzy rzeczy możesz nauczyć się czegokolwiek chcesz. Lecz jeśli któregoś ci brakuje, jesteś kolejnym ciemnym prostakiem w zagnojonych gumofilcach.
-Robert A. Heinlein

Tytuł:
PostNapisane: Cz 23 wrz 2004, 21:41 
Dark Jedi

Lord Paris napisał(a):
A jesli chcesz się dowiedzieć więcej o stopniach w flocie imperialnej to zapraszam na moją stronę są tam opisy kazdego z stopni.

Niestety ale musze cię zmartwić, bo masz niekompletny i troche dziwny ten opis rang !, zajrzyj tutaj :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt 24 wrz 2004, 23:28 

Dzięki za naprostowanie zagubionego fana :) ale do zabawy moje stopnie i tak by wystarczyły 8)

Tytuł:
PostNapisane: So 25 wrz 2004, 07:32 
Dark Jedi

w sumie to przez przypadek trafiłem na ta podstrone, bo szukając [a długo szukałem kompletnych opisów rang] zawsze natrafiałem na własnie opisy takie jak na twojej stronie nawet na emperorshammer są identyczne i może są one dobre tylko ze brakuje tam tych kilku filmowych nie wiem czym to sie ruzni ?

Tytuł:
PostNapisane: So 25 wrz 2004, 12:44 

Mi zawsze wydawało się ze te brakujące stopnie to nosiła obsługa np. technicy, piloci mysliwców a nie oficerowie floty. Ale teraz to juz sie zakręciłem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1