HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest Pt 15 gru 2017, 20:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2003, 23:05 

Co do naklejek do albumu z Ataku Klonów, to ostatni raz widziałem je bodajże na wiosnę, a już wtedy była to praktycznie końcówka (poupychana po jakichś kioskach na uboczu). Nawet zacząłem je zbierać ale zaraz zniknęły, więc album wygląda ubogo :( Lepiej już było z Mrocznym...tutaj brakuje mi tylko koło 40-stu.

Pozdr.

DeMo

Ps. Jedyny album jaki skompletowałem, to ten wypuszczony na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - EURO'92. Naklejki w porównaniu z obecnymi były po prostu paskudne (chyba drukowali je u nas ;) ), ale ja byłem młodszy, kupa kolegów też się w to bawiła, a sprzedawca w pobliskim sklepie papierniczym zorganizował punkt (odpłatnej, bo odpłatnej, ale jednak) wymiany.

PostNapisane: Pt 30 sty 2004, 16:37 
ICO squad

Jestem ciekaw, jakie wrażenie na Was zrobiły fury poddane tuningowi, o których możecie przeczytać tutaj :arrow: http://starwars.pl/pokaz.php?id=2139 a wiecej zobaczyc na tej stronie :arrow: http://www.roadsquadron.com/main.html

PostNapisane: Pt 30 sty 2004, 21:06 

No cóż - choć jestem fanem zarówno SW jak i tuningu to na tak radykalny krok bym sie nie zdecydował...

A na marginesie - skąd takie wiadomości że amerykański tuning jest uważany za najlepszy na świecie ??

PostNapisane: So 31 sty 2004, 00:15 
ICO squad

Jedi napisał(a):
No cóż - choć jestem fanem zarówno SW jak i tuningu to na tak radykalny krok bym sie nie zdecydował...

Ja również nie, uważam, ze jest to po prostu przegięcie, nie mówiac juz o tym, iż mysle, ze twórca tego wehikułu nazwał go H-Wingiem, tylko dlatego, ze jest to Honda. W rzeczywistosci H-wing nie mial przeciez jednostki R2, wiec ogolnie samochod jest bardziej podobny do X-winga jak juz.

Jedi napisał(a):
A na marginesie - skąd takie wiadomości że amerykański tuning jest uważany za najlepszy na świecie ??

No cóz, jest to ogolnie wiadome. Nigdzie indziej na świecie nie montuje się silników 1500 konnych do samochodów. I tam sa najlepsze fury, ewentualnie mozna jeszcze powiedziec, ze tuning zachodnio europejski tez nie jest zły, ale tam jest raczej wiekszy nacisk na stylistyke. O Polskim to lepiej nie mówić, bo po prostu w porówaniu z autami zachodnimi u nas jest wieś tuning.

PostNapisane: So 31 sty 2004, 01:26 

Mike napisał(a):
Ja również nie, uważam, ze jest to po prostu przegięcie, nie mówiac juz o tym, iż mysle, ze twórca tego wehikułu nazwał go H-Wingiem, tylko dlatego, ze jest to Honda. W rzeczywistosci H-wing nie mial przeciez jednostki R2, wiec ogolnie samochod jest bardziej podobny do X-winga jak juz.

Nie zagłębiałem sie w porównywanie do konkretnego modelu Winga, jednakże zgadzam sie z Twoją analizą...
A już na pewno żaden H-Wing czy X-Wing nie miał na wyposażeniu miecza świetlnego dla pasażera :lol:

Mike napisał(a):
No cóz, jest to ogolnie wiadome. Nigdzie indziej na świecie nie montuje się silników 1500 konnych do samochodów. I tam sa najlepsze fury, ewentualnie mozna jeszcze powiedziec, ze tuning zachodnio europejski tez nie jest zły, ale tam jest raczej wiekszy nacisk na stylistyke. O Polskim to lepiej nie mówić, bo po prostu w porówaniu z autami zachodnimi u nas jest wieś tuning.

Muszę się nie zgodzić - owszem tuning amerykański na pewno reprezentuje wysoki poziom mechaniczny, jednak zachodnioeuropejski nie ustępuje. Wystarczy spojrzeć na kraje skandynawskie, gdzie główny nacisk kładzie sie na mechanikę - vide Golf 1000 KM
Natomiast co do Polski - widuje sie na codzień wieśtuning, jednak robi sie coraz więcej samochodów na europejskim poziomie, zaś stylistyka polskich projektantów jest ceniona w wielu krajach europy - np Neodesign robi jeden z najlepszych pakietów ospojlerowania do Peugeota 206...

Tytuł:
PostNapisane: So 31 sty 2004, 01:49 
ICO squad

Oczywiscie, ze Golf 1000 KM to ful wypas, ale w dalszym ciągu uwazam, ze jednak mozna powiedziec spokojnie, wcale nie ryzykując, że tuning amerykanski jest lepszy, wystarczy przeciez spojrzec po katalogach czesci chociazby. Tam dopiero są bajery dostępne, można sobie tak silnik stuningować, ze cos niesamowitego. No i ten podtlenek azotu, ktory badz co badz, spewnoscia bardziej kojarzy sie z USA. NOS rządzi :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: So 31 sty 2004, 14:38 
ROTFL

Hm... Być może w Polsce tuning nie jest mocno rozpowszechniony, ponieważ jest szmalochłonnym zajęciem. Powiedzmy sobie w prost - to zabawa dla ludzi z kasą. Przyznam szczerze, że u mnie na mieście można czasem zobaczyć całkiem ciekawie tuningowane wózki. Ale trzeba przyznać - gościu troche przegiął, ale pomysł miał niezły.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 04 lut 2004, 15:59 

A ja nadal jestem na NIE :D A to dlatego, że znaczna ilość samochodów w USA jest totalnie bez gustu robiona (zresztą amerykanie ogólnie mają zamiłowanie do tandety). A dla mnie (i dla wielu ludzi) tuning to, przede wszystkim, dobra stylizacja.

Tytuł: Fan...music?
PostNapisane: Pn 19 lip 2004, 22:16 
Gungan Kwisatz Haderach

Byla juz mowa o fanfilmach, byla mowa o fanficach, bylo nawet o fantechu... A temat muzyki tworzonej przz fanow jest poruszany zadziwjajaco rzadko...

Duza czesc starwarsowej muzyki fanowskiej to tandetne brzdakaniny techno, jednak zdarzaja sie tez utworki rockowe, czy nawet symfoniczne [soundtrack "Broken Allegiance"].

Przykladowe fanowskie utwory mozna znalezc np tu - http://www.bobafettfanclub.com/multimed ... /mp3.shtml

:arrow: Najważniejszy punkt Corusconu, który nigdy się nie odbył
źródło: Informator, strona 4

Ostatnio edytowano Cz 17 sie 2006, 19:52 przez Jackson, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 28 lip 2004, 18:53 
Dupersi

Kiedys znalazlem fajny kawalek, star wars punk cover, podobne do marszu imperialnego w wykonaniu metaliki, tylko ze tu jest jeszcze trabka i grąja gółwny motyw z sw.

http://www.thejedimaster.info/noises1.htm - tu jest.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1