HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest N 17 gru 2017, 01:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 paź 2004, 16:39 
Modelarz Jedi

Nie przechwalaj sie tak tym swoim "profesjonalnym strojem", bo jak do ciebie pisałem żebyśmy pogadali o tej zbroji szturmowca to zwyczjnie mnie olałeś!!! :twisted: Uffff......co ja mówię??.... Jedi tak nie wypada...... :oops:
A jak myślisz że z KARTONU nie da się zrobić "profesjonalnej zbroi" to napisz dlaczego.... (oprócz tego że jest z kartonu...o ile wiesz co mam na myśli pisząc karton) :P

Ostatnio edytowano Pt 15 paź 2004, 16:40 przez OBIWAN00, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 paź 2004, 16:40 

Dawno nie chodziłem po stronach 3d ale kiedyś spotkałem kienta który na stronce umieścił figórki w 3d prosto od lucas arts używane do animacji w efektach specjalnych więc nic lepszego nie potrzeba.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 paź 2004, 16:57 
ICO squad

OBIWAN00 napisał(a):
Nie przechwalaj sie tak tym swoim "profesjonalnym strojem"

Przepraszam bardzo, ale niczym sie nie przechwalam. Moze lepiej spojrz na siebie.

OBIWAN00 napisał(a):
bo jak do ciebie pisałem żebyśmy pogadali o tej zbroji szturmowca to zwyczjnie mnie olałeś!!! :twisted:

Nie zadales wtedy zadnego merytorycznego pytania, wiec o czym chciales porozmawiac?

OBIWAN00 napisał(a):
A jak myślisz że z KARTONU nie da się zrobić "profesjonalnej zbroi" to napisz dlaczego....

A co? Bedziesz chodzil w "kartonowej zbroi" i mowil, ze jestes szturmowcem? <lol>

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 paź 2004, 17:41 
Modelarz Jedi

Cytuj:
A co? Bedziesz chodzil w "kartonowej zbroi" i mowil, ze jestes szturmowcem?

I znowu się spotykam z przykrym podejściem do kartonu...PO PIERWSZE nie w zbroi szturmowca... tylko VADERA.. <lol> ale to tylko taki szczególik ... :roll: A pozatym jeśli myślisz że z kartonu nie da się takich rzeczy zbudować to się mylisz. Karton w połączeniu z gładzią modelarską tworzy tak sztywną i twardą powłokę jak plastik lub inne tworzywo tego typu. Ale żeby o tym wiedzieć trzeba się znać na modelarswie kartonowym...
I mam pytanko jak często chodzisz w tej zbroji po mieście i mówisz "jestem szturmowcem" <lol> bo ja mam zamiar z wybudowania mojego kostiumu (trudno hełm, maskę nazwać zbroją) uzyskać satysfakcję, ubierać go od czasu do czasu... i poprostu mieć coś takiego w swojej kolekcji modeli.

Cytuj:
Nie zadales wtedy zadnego merytorycznego pytania, wiec o czym chciales porozmawiac?

Myślałem że kogoś kto stworzył zbroję szturmowca uciszy fakt, że ktos inny też chce stworzyć kostium w skali 1:1. I czekałem na to czy wyrazisz chęci do pisania na TEN TEMAT.... :?

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 paź 2004, 17:55 
ICO squad

OBIWAN00 napisał(a):
I znowu się spotykam z przykrym podejściem do kartonu...PO PIERWSZE nie w zbroi szturmowca... tylko VADERA.. <lol> ale to tylko taki szczególik ... :roll:

No to chyba pomyliles tematy.

OBIWAN00 napisał(a):
A pozatym jeśli myślisz że z kartonu nie da się takich rzeczy zbudować to się mylisz.

Nie myle sie, bo wiem, ze z kartonu da sie rozne rzeczy zbudowac, tylko oczywiscie do pewnego stopnia. Nie uda Ci sie wszystkiego w 100% odwzorowac.

OBIWAN00 napisał(a):
bo ja mam zamiar z wybudowania mojego kostiumu (trudno hełm, maskę nazwać zbroją)

Oczywiscie mozna stosowac te pojecia naprzemiennie.

OBIWAN00 napisał(a):
uzyskać satysfakcję, ubierać go od czasu do czasu... i poprostu mieć coś takiego w swojej kolekcji modeli.

No to fajnie, nie wszyscy musza miec wygorwane standardy jakosci.

OBIWAN00 napisał(a):
Myślałem że kogoś kto stworzył zbroję szturmowca uciszy fakt, że ktos inny też chce stworzyć kostium w skali 1:1. I czekałem na to czy wyrazisz chęci do pisania na TEN TEMAT.... :?

No wlasnie, nie wiadomo w ogole o co Ci chodzi? Mam Cie pochwalic? No to czynie to: fajnie, ze budujesz taki kostium, tylko ze i tak nie bedzie to prop replika.

Sam umiesciles informacje na temat swojego kostiumu w temacie "modele", wiec bedzie to z pewnoscia bardziej model niz cos w czym moglbys sie pokazac poza domem.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 paź 2004, 17:59 
Polish Imperial Forces Squad

Moze sie sprawdzi na konwentach :wink:

Tytuł:
PostNapisane: So 16 paź 2004, 11:23 
Modelarz Jedi

Cytuj:
No wlasnie, nie wiadomo w ogole o co Ci chodzi? Mam Cie pochwalic? No to czynie to: fajnie, ze budujesz taki kostium, tylko ze i tak nie bedzie to prop replika.

:o Nie, nie o to mi chodziło. Chciałem się dowiedzieć jak można się zabrać za budowę takiej zbroji z plastiku. Skąd czerpałeś rysunki techniczne, obliczenia itd. itp. Ale to chyba nie jest temat do dyskusjii na forum tylko gdzie indziej...np. gg lub e-meile

Cytuj:
Nie uda Ci sie wszystkiego w 100% odwzorowac.

Ale w 99% TAK... I oto mi chodzi, tanio, sprawnie elegancko, funkcjonalnie... 8)

Cytuj:
Moze sie sprawdzi na konwentach

Dokładnie! Popieram! Między innymi po to! :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1