HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest N 17 gru 2017, 01:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Star Wars retro
PostNapisane: N 16 lis 2003, 11:08 
Dupersi

Dzisiaj właśnie minął rok od założenia stronki. Przez ten czas nazbierało się sporo starego materiału dotyczącego klasycznej trylogii. Będzie jeszcze więcej to mogę wam obiecać . Chciałbym żebyście tutaj pisali o wszystkim co dotyczy staroci SW. Zaczynając od książek poprzez figurki aż po wszelkiej maści stuff "retro". Nie bardzo wiedziałem gdzie założyć ten temat dlatego wybrałem klasyczną trylogię / chyba dobrze :)

Tytuł:
PostNapisane: N 16 lis 2003, 11:14 
ICO-Obertorbenführer / FANI

Jak to mówią tylko tak dalej.
Życzę stronce 100 LAT. :D
Ale uważaj konkurencja rośnie :mrgreen:

Dnia 19 września 2008 roku o godzinie 20.00 po raz pierwszy obejrzałem Zemstę Sithów.
Dotąd oglądałem: 2 raz(y).

Tytuł:
PostNapisane: N 16 lis 2003, 11:24 
Dupersi

konkurencja??? Ja nie konkuruje z nikim ;) . Ja kocham SW i już.

Tytuł:
PostNapisane: N 16 lis 2003, 11:53 
ICO squad

Nic tylko pogratulować Guzes. :) Muszę przyznać, że osobiście myslałem, że stronka ma spokojnie 2 lata ;-)

Tytuł:
PostNapisane: N 16 lis 2003, 12:17 
Jedi

Darth_Guzes napisał(a):
konkurencja??? Ja nie konkuruje z nikim ;) . Ja kocham SW i już.

I pewnie na tym polega fenomen http://www.swretro.zut.pl :)
Gratulacje z okazji pierwszych urodzin! Życzę Tobie i fanom klasyki żeby następny roczek był równie udany jak ten pierwszy ;) Strona jest naprawdę git i nie uważam tak tylko dlatego, że czekała tam na mnie dzisiaj prawdziwa niespodziewanka :) Dzięki Guzio!!!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: N 16 lis 2003, 13:55 
Historyk

Hehe, i ode mnie też wszystiego najjj :D
Moze tez skoncze strone, zanim minie jej rok :) Guzes, to z Toba gadalam chyba kiedys z kafejce i nawet chciales mi wysylac pieniadze, bylebym nie szla? :lol: O ksiazkach chyba gadalismy...

Tytuł:
PostNapisane: N 16 lis 2003, 15:57 
Dupersi

????????????? Niestety chyba nie ze mną albo byłaś pod innym Nickiem. Jest jeszcze jedne albo ..... albo nie pamiętam. :) pozdro.

p.s. Dzięki za miłe słowa ale ten topic był założony do czegoś innego :)

PostNapisane: N 16 lis 2003, 18:01 
Op from HoloChat

Nic tylko pogratulować pierwszego roczku dla strony, pamietam jak ja zakćadaćeś Darth'cie Guzes'ie. Szybko się do niej przyzwyczaiłem, perfekcja wykonania, serce włożone w każda część stronki. Świeci ona przykładem dla innych młodych jak i starych fanów Gwiezdnej opowieści.

PS Łatwo zapamietam, kiedy są urodziny stronki, ba ja dziś mam swoje urodziny, ostatnie naście lat. Nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N 16 lis 2003, 20:39 
Droid

Guziek Wiwat!
Za co? A za to, że ci zazdroszczę... A za to, że masz w sobie tyle siły... A za to, że nie jesteś droidem... A za.... A co tu dużo gadać.
Wiwat Guziek! 8)

Tytuł:
PostNapisane: N 16 lis 2003, 20:46 
Dupersi

snif snif chlip chlip dzięki za miłe słowa .

PostNapisane: Pn 17 lis 2003, 21:31 
Jedi

Darth_Guzes napisał(a):
Chciałbym żebyście tutaj pisali o wszystkim co dotyczy staroci SW. Zaczynając od książek poprzez figurki aż po wszelkiej maści stuff "retro".

W takim razie może coś o pocztówkach :)
Tak się szczęśliwie składa, że zachowała się w mojej kolekcji pocztówka - rocznik 1987. Dostałam ją w odpowiedzi na swój (prawdopodobnie rozpaczliwy :wink: ) list od Oficjalnego Fan Clubu SW. Pocztówka przedstawia logo Lucasfilm w lewym górnym rogu oraz R2 i C-3PO z prawej. Zastanawiam się czy to był jedyny wariant kartek wysyłanych przez Fan Club w tamtym czasie. Może ktoś coś wie na ten temat? A może nawet ma coś takiego w swoich zbiorach i już tego nie chce? ;D

Tytuł:
PostNapisane: Śr 19 lis 2003, 15:38 
Sith

Happy Birthday to you Happy Birthday to you Happy BirthDay Sw Retro Happy Birthday to you. Fajna Stronka i życze jej 100 lat.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 19 lis 2003, 15:57 
Dupersi

Z pocztówek nietety zachowała mi się tylko z SE .Rozdawane u nas były w kinie przed seansem . Starej pocztówki niestety nie posiadam ale..... Guzi ma czujne oko :) i pewnie coś znajdzie. Niektórzy z Was (Rycerzyk K napewno) może widzieli książkę STAR WARS scrapbook , jest tam ca ła masa gadgetów nie tylko starych ale i wydanych przy okazji SE. Niektóre przyprawiają o dreszcz brrr np. opakowania po lodach , breloczki, naszywki( można zobaczyć na retro) i wiele innych ciekawostek. Na końcu książki są również pocztówki ale świąteczne, bardzo przyjemne. Książka jest bardzo ładnie wydana ( prawda Franki?? :) ). Są w niej dodatkowo ciekawe naklejki, zabawka do złożenia z kartonu, maska c3po do wycięcia. Polecam wszystkim tą pozycję . Jeżeli gdziekolwiek będziecie mieli okazję zdobyć, pooglądać, poczyta%rzyprawiają o dreszcz brrr np. opakowania po lodach , breloczki, naszywki( można zobaczyć na retro) i wiele innych ciekawostek. Na końcu książki są również pocztówki ale świąteczne, bardzo przyjemne. Książka jest bardzo ładnie wydana ( prawda Franki?? :) ). Są w niej dodatkowo ciekawe naklejki, zabawka do złożenia z kartonu, maska c3po do wycięcia. Polecam wszystkim tą pozycję . Jeżeli gdziekolwiek będziecie mieli okazję zdobyć, pooglądać, poczytać nie zwlekajcie ani chwili. Naprawdę warto.
p.s. pocztówki możecie również do mnie słać , nie tylko do Rycerzyka :P :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr 19 lis 2003, 18:54 
Jedi

Darth_Guzes napisał(a):

p.s. pocztówki możecie również do mnie słać , nie tylko do Rycerzyka :P :D

Guzes, to nie jest sprawiedliwe - ja byłam pierwsza ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 gru 2003, 10:38 
Dupersi

Ci co byli pierwszymi , będą ostatnimi :P. Interesuje mnie jedna rzecz , jak młodzi fani odbierają starą trylogię i co czuliście jak widzieliście to pierwszy raz? Kto sie wypowie?

Jak zauważyliście zapewne istnieje kilka wydań klubowych książek SW , czy znane jest komukolwiek jeszcze inne wydanie niż te których skany dostępne są na retro???? ( dla nie znających link poniżej )

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1