HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest N 17 gru 2017, 01:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 25 kwi 2004, 20:16 
ICO-Obertorbenführer / FANI

Mike napisał(a):
Oczywiscie, ze sie nie znam specjalnie na HTMLu, dlatego caly design jest robiony przez Frankiego. :mrgreen:

Nie ma to jak wykozystać innych do czarnej roboty. :mrgreen:

Mike napisał(a):
bo glownym aspektem strony bedzie moja zbroja i sposob w jaki mozna ja zdobyc, jak ja nalezy poprawnie zlozyc.

Patrzajcie jaką mam zajebistą zbroję :mrgreen:

Dnia 19 września 2008 roku o godzinie 20.00 po raz pierwszy obejrzałem Zemstę Sithów.
Dotąd oglądałem: 2 raz(y).

Tytuł:
PostNapisane: N 25 kwi 2004, 21:23 
Emperor's Hammer

Pafafa dodal do dyskusji odrobine zlosliwosci :lol:
Zazdroscisz pancerzyka? No coz. Nie za ciekawa to cecha :D

Tytuł:
PostNapisane: N 25 kwi 2004, 21:32 
Gatekeeper of ICO Squad

Amras napisał(a):

Zazdrość nie jest zła, o ile nie przemienia się w zawiść. :wink:

Co do strony, pomysł fajny, dobrze że coś się rusza w tym kierunku. Może sam się wreszcie dokładnie dowiem, jak złożyć zbroję i kto wie?? Jakby co służę pomocą.

Lakończyk, cierpiący z powodu choroby oczu, wyruszył na wojnę. Kiedy niektórzy mówili mu: "Po co idziesz w takim stanie? Cóż zamierzasz zdziałać?", odparł: "Nawet jeśli niczego innego nie dokonam, to chociaż stępię miecz wroga".

Inny, kiedy ktoś zapytał: "Dlaczego używacie krótkich sztyletów?", odparł: "Abyśmy w walce podchodzili bliżej wrogów".

Tytuł:
PostNapisane: N 25 kwi 2004, 21:46 

Amras napisał(a):
chwalić się pancerzykiem na lewo i prawo też nie ładnie... :P

Tytuł:
PostNapisane: N 25 kwi 2004, 23:42 
ICO squad

AFI napisał(a):
Amras napisał(a):
chwalić się pancerzykiem na lewo i prawo też nie ładnie... :P

Po prostu lubie sie Afiszowac :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: N 25 kwi 2004, 23:45 

Mike napisał(a):
Po prostu lubie sie Afiszowac :mrgreen:
hehehe dobre dobre :D :D :D
co nie zmienia faktu, że tak nieładnie.... :P
EDIT: ja też tak sobie pitole :P

Ostatnio edytowano N 25 kwi 2004, 23:47 przez AFI, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N 25 kwi 2004, 23:47 
Emperor's Hammer

Chwalic? Czy ja wiem. Instrukcja obslugi skladania, opcjonalnie zdobycia potrzebnego materialu to chyba nie chwalenie :) a ze tam po dordze male info (+fotki) ze Mike takowy armorek posiada to inna para kaloszy :P Z reszta nie wiem :) Nie moja rzecz. Tak sobie pitole :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 kwi 2004, 09:07 
ICO-Obertorbenführer / FANI

Po prostu Mike robi Jak kupić, złożyć zbroje szturmowca? w wersji XXL :mrgreen:

A może lepiej żeby strona była o tym Jak kupić, złożyć jakikolwiek strój z Gwiezdnych Wojen.

A wiesz co Mike to chyba nie jest zbyt duży problem złorzyć do kupy kupioną zbroję? Jakby było jak stworzyć zbroję szturmowca to dopiero byłoby coś :mrgreen:

Dnia 19 września 2008 roku o godzinie 20.00 po raz pierwszy obejrzałem Zemstę Sithów.
Dotąd oglądałem: 2 raz(y).

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 kwi 2004, 13:13 
Terminator

Ponadto raczę zauważyć, że Englicy/Amerykanie z pewnością mają wiele stronek poświęconych złożeniu zbroi szturmowca i nie potrzebują szukać tych informacji w polskich domenach (Ale zachęcamy Mike'a :lol: ). I jeszcze jedna sprawa - czy przypadkiem w tym zestawie nie ma instrukcji jak złożyć taką zbroję ? Jeśli już to wolałbym, żeby ten serwis był poświęcony szturmowcom wszelkiego rodzaju. Miał charakter encyklopedyczno - informacyjny. Czyli wszystko o szturmowcach. Podziały, opisy, dane statystyczne, tapety, linki itp. Hehehe, zaraz ktoś powie. To sobie Dawidos taką sam zrób :P :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 kwi 2004, 15:27 
ICO squad

Pafawag napisał(a):
A wiesz co Mike to chyba nie jest zbyt duży problem złorzyć do kupy kupioną zbroję?

Tak Ci sie tylko zdaje, poza tym trzeba wiedziec gdzie co kupic i co jak dokladnie polaczyc. Instrukcja jest, ale wiele rzeczy jest pominietych, albo slabo objasnionych.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 kwi 2004, 18:29 
ICO squad / Blaszany Drwal

Dawidos napisał(a):
Ponadto raczę zauważyć, że Englicy/Amerykanie z pewnością mają wiele stronek poświęconych złożeniu zbroi szturmowca i nie potrzebują szukać tych informacji w polskich domenach

Zważywszy na fakt, jak wielu polskich fanów chce (a raczej ma środki po temu) złożyć zbroję stormtroopera (patrz -> aukcja Mike'a na Allegro), nie dziwię się, że robi tę stronę po angielsku. Dobrych stron poświęconych kostiumom SW jest garstka (sprawdźcie linki w dziale FanFilms na TheForce.net), więc Mike ma tu spore pole do popisu. Ciekaw jestem tylko, czy zdoła dorównać http://www.tk409.com/, szczególnie pod względem wyglądu (masz tu niezłe pole do popisu, Franki). Życzę szczęścia i przede wszystkim niesłabnącej ochoty na zabawę w te klocki.

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain. Time to die.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 kwi 2004, 19:00 
ICO squad

Nexus-6 napisał(a):
Zważywszy na fakt, jak wielu polskich fanów chce (a raczej ma środki po temu) złożyć zbroję stormtroopera (patrz -> aukcja Mike'a na Allegro), nie dziwię się, że robi tę stronę po angielsku. Dobrych stron poświęconych kostiumom SW jest garstka (sprawdźcie linki w dziale FanFilms na TheForce.net), więc Mike ma tu spore pole do popisu.

Z ust mi to wyjales Nexus. :) Sam bym tego lepiej nie powiedzial. Dlatego tez stawiam nie na strone ogolnopolska, ale na ogolnoswiatowa.

Nexus-6 napisał(a):
Ciekaw jestem tylko, czy zdoła dorównać http://www.tk409.com/, szczególnie pod względem wyglądu.

To wlasnie ta strona, ktora odwiedzilem pierwszy raz ponad rok temu stala sie inspiracja dla mnie, ze fajnie byloby miec taka zbroje. Dzieki Chrisowi udalo mi sie to marzenie zrealizowac. Nastomiast co do jego strony, to jesli jest sie z zawodu grafikiem komputerowym to naprawde nie ma co sie dziwic.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 11 sie 2004, 12:15 
ICO squad

No i w koncu wystartowal Stormtrooper.pl. Koniec koncow jest po Polsku. Czekam z niecierpliwoscia na Wasze opinie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 11 sie 2004, 12:27 
Polish Imperial Forces Squad

Pod względem graficznym jest super. Dział szturmowcy też jes super, ale w galerii przydałyby sie obrazeczki z nimi

Ostatnio edytowano Śr 11 sie 2004, 17:02 przez Jaden Nasaric, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 11 sie 2004, 12:33 
ICO squad

Jaden Nasaric napisał(a):
ale galerii przydałyby sie obrazeczki z nimi

Moge powiedziec, ze sukcesywnie beda dodawane, aczkolwiek potrzebowalbym jakies zdjecia/skany z komiskow, bo niektore rodzaje szturmowcow naprawde nie wystepuja zbyt czesto.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1