HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest N 17 gru 2017, 01:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Będziesz? (pytanie do Warszawiaków)
TAK  31%  [ 5 ]
NIE  31%  [ 5 ]
MOŻE  38%  [ 6 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 wrz 2003, 11:38 
ICO squad

Konczmy temat, bo juz i tak za mocno zboczyl. Zabawy dostarczyl gosc z Wioski Gungan,ale chyba nikt nie chce dostosowywac sie do podobnego poziomu. Warszawiacy niech sie dogaduja miedzy soba, a w mojej opinii kazdy moze robic sobie spotkania nawet codziennie, jesli ma na to ochote i nie dopisujmy zbednych ideologii.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 wrz 2003, 11:58 

Cytuj:
"Dawidos"]Ja się tylko zastanawiam, czemu wypowiadają się ludzie, którzy nawet nie mieszkają w Wawie i nię będą na żadnym spotkaniu ?

Dzięki Dawidos, ale ja nie mam zielonego pojęcia, sorrki.

Cytuj:
Zamiast dyskutować o spotkaniu z Pafawagiem , przejdziemy do dyskusji Bastion vs ICO.

kolejna zgroza, mnie już sił nie starcza, ale widać innych to bawi.

Cytuj:
Z tego co kojarzę Andaral dał info o spotkaniu z Bastionu. A ktoś mu tam zarzucił ,że można je przełożyć na dzień ,kiedy będzie Pafawag. Otóż mam wrażenie, że info Andarala było znacznie wcześniej na Bastionie. Najpierw nie zaglądacie na Bastion, bo to według niektórych suxx ,a potem macie pretensję ,że są spotkania, o których nic nie wiecie i których termin nie jest z Wami uzgodniany.

Dokładnie, i to nawet kilka dni wcześniej. Ja już wielokrotnie prosiłem o info o Spotakaniach Warszawskich Fanów Sta Wars na Imperial ... ale jak widac do dnia dzisiejszego tego się nie doczekałem. No ale cóż, jest na BPFSW

---------------------------
Total: 140/245
---------------------------
Forum SWMiniatures

Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 wrz 2003, 12:43 
Droid

Fakty:
1. Pafawag będzie w Wwie i chciał się spotkać z fanami.
2. Adam, to ty być może niechcąco poszufladkowałeś piwo Pafawaga jako spotkanie ICO konkurencyjne do twojego spotkania (dlaczego? zakładam, że niechcąco).
3. Konkurencyjne? Oj Mike... ;)
4. Pafawag nie wypowiedział się jeszcze.
5. ICO vs Bastion? Z jednego piwa widły. :?
6. Na razie nie ma spotkań/SPOTKAŃ/"sptkań" zamkniętych, kto chce ten idzie.
7. Franki, masz rację, nic dobrego z tego nie wyjdzie... A może? ;)

Z ANH...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 wrz 2003, 13:14 
Chancellor

Z własnego doświadczenia (SW Celebretion Łódź 1999, 2000) wiem że niepowtarzalna atmosfera powstaje kiedy fanów jest więcej, a nie kiedy czterech usiądzie przy piwie. A poza tym będąc tradycjonalistą uważam że skoro spotkanie będzie miało numer 39, to znaczy że ma już swoją tradycję i historię i pojawienie się na nim to fajna sprawa.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 wrz 2003, 13:55 
Jedi Apprentice

Andaral, czy nie sądzisz, że gdybyśmy chcieli przyjść na SWFSW to poprostu bysmy przyszli(skoro info jest na Bastionie) :roll: Oczywiście załatwiając najpierw wszystkie sprawy formalne :wink:

To że będziemy w EMPIK-u dzień po premierze to bardzo dobrze :!: Empik słynie z tego, że ma dużo promocji/gości/imprez związanych z ciekawymi pozycjami (gry, książki, muzyka) Może trafi się coś fajnego... :wink:

Nie chciałbym dyskryminować Bastionu (ani mówić, że Bastion "suxx", bo tak nie jest) ale uważam, że to spotkanie głównie ICO-wników i Warszawiaków :!: :lol: Dlaczego? Odpowiedź jest prosta :arrow: Bo w zasadzie nic nie jest zorganizowane.To spotkanie odbędzie się to tylko po to, aby fani SW czatujący na Holochacie i "stali" bywalcy HOLONET-a (znający się w zasadzie tylko z Holo) mogli spotkać się NA ŻYWO :!:

Nikt też nie mówił, że będzie nas czterech :wink: (naliczyłem kilka osób więcej, bedzie nawet kilkoro fanów z poza WAWY) :wink: A pomysł z piwem to tylko żart i raczej wątpię żeby ktoś traktował go poważnie (może się mylę) :wink:

Ostatnio edytowano Wt 23 wrz 2003, 14:16 przez Anakin_Solo, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt 23 wrz 2003, 14:10 
21st Century Libertarian Man

twardy napisał(a):
Wlasnie sie specjalnie zarejestrowalem zeby powiedziec cos od siebie o zaistnialej sytuacji.

Hej, Twardy! Ale chyba nie tylko po to? Witamy na HoloNecie!

A jeśli chodzi o Bastion i całe "rozdmuchiwanie wojny", to po prostu tego nie rozumiem... To znaczy samo rozdmuchiwanie rozumiem - wg. mnie to po prostu dodaje kolorytu, tak jak konferencje przedmeczowe w piłce nożnej, ale nie jarzę, dlaczego ludzie biorą to na poważnie i później się o to obrażają.

Jak widzisz, nie taki ICOwicz straszny, jak go malują. 8)

Nieśmiertelnik HoloNetowicza:

_______Nazwa użytkownika____Miasto_________Joined
542_________FatBantha_________Zabrze_________Aug 10, 2002.

Tytuł: Bez komentarza
PostNapisane: Wt 23 wrz 2003, 14:51 

Mam nieodparte wrażenie że temat wszystkim sie spodobał. Z prostej przyczyny: można sie jak to Franki wcześniej zauważył poobrzucać. Zawze lepiej jak na spotkaniu jest więcej ludzi, bo weselej i jest wiecej tematów do obgadania. Andaral zaproponował inney termin. Podal terminy kolejnych spotkań przez niego organizowanych. Ktos zauważył, że lepszy bylby termin 27. And sie nie zgodzilił bo... po prostu jest innego zdania. I tu tak na prawdę rozmowa powinna się zakończyć. Już nie chcę sprawdzać kto poruszył temat "Bastion kontra ICO". Wszyscy jesteśmy fanami SW i podzial tego typu w ogole nie powinien istnieć. I jestem przekonany że srawy pratycznie by nie było gdyby nie kilka osob ktore sam nie wiem dlaczego sztucznie ten problem stwarzają.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 wrz 2003, 10:16 
ICO squad

Chciałem tylko napisać, że Lord Sidious informuje, iz po sprawdzeniu IP uzytkownika Jar Jar okazało sie, ze nie był on z Wiosku Gungan. Mowiac krotko mogła byc to w sumie kazda osoba... z Katowic.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 wrz 2003, 17:32 

em....niechcialbym sie wtracac w ta jakze cudowna klotnie, ale czy mozna w koncu wiedziec czy spotkanie jest w Empiku o 14:00 czy nie ? bo mi raczej zalezaloby zeby spotkac sie z innymi fanami z Wawy i pogadac na temat tego co kocham :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 wrz 2003, 18:16 
ICO squad

Tu jest wszystko na ten temat :arrow: http://starwars.pl/pokaz.php?id=1924 8)

PostNapisane: Śr 24 wrz 2003, 18:25 
Terminator

Mike napisał(a):
Gdybym ja mieszkał natomiast w Wawie, to byłbym z całą pewnością na obydwy spotkaniach.

Mike, nie ma sprawy. Przyjedżaj do mnie na stancję, w Wawie znajdziesz jakąś robotę, nakupujesz stuffu SW i będziesz mógł chodzić na spotkania ;) ;)

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Cz 25 wrz 2003, 12:15 
ICO-Obertorbenführer / FANI

Lorienjo napisał(a):
4. Pafawag nie wypowiedział się jeszcze.

Dlatego już to nadrabiam. ehh z zresztą chwilę mnie nie ma i robi się burdel :mrgreen:
Lorienjo napisał(a):
1. Pafawag będzie w Wwie i chciał się spotkać z fanami.

Nie chcę aby to spotkanie było odebrane, że jako Ja jestem w Warszawie to niech i inni przyjadą. Tego dnia do Wawy przyjadę tylko i wyłącznie na to spotkanie.

Jeśli ktoś uważa, że to spotkanie jest konkurencyjne to niech tak uważa, mam to gdzieś. Nie wiem dlaczego ludzie z Bastionu uważają, że to konkurencja.
A tak z ciekawości czy na spotkaniach Warszawskich Fanów SW jest ktoś z ICO?
A także z ciekawości dlaczego cześć ludzi z Bastionu poszło z pyskem do Mike, a nie do mnie?

Czy uważacie, że jeśli w Wawie będę odbywały się jeszcze jakieś spotkania to będzie źle. Moim zdaniem nie, czym więcej tym lepiej.

Ktoś także pisał o tym że na ICO nie ma informacji o spotkaniu 4 X, które przygotowują ziomy z bastionu. A czy umieścicie informację o spotkaniu które Ja organizuję ?

A tak przy okazji już planuję kolejne spotkanie prawdopodobnie 25 października, no chyba że wyjdzie że wtedy będę robił sobie przyjęcie urodzinowe :)

Dnia 19 września 2008 roku o godzinie 20.00 po raz pierwszy obejrzałem Zemstę Sithów.
Dotąd oglądałem: 2 raz(y).

PostNapisane: Cz 25 wrz 2003, 12:34 

Adam napisał(a):
Czy w ten sposób, chcesz powiedzieć że ludzie z ICO będą organizować spotkania fanów ICO a nie fanów Star Wars, bo z tego co piszesz tak można wywnioskować.

To samo powiedzieć o Twoim spotkaniu że to jest zjazd ludzi z Bastionu

Cytuj:
A tak na marginesie, jeżeli odbywają się już spotania fanów i to z W-wy to w jakim celu jest organizowane drugie, czemu ma to słuzyć, bo integracji to raczej nie??!!

A czemu ma to nie słurzyć integracji, przecież nikomu nie zabraniam przyjść.

Cytuj:
...Pafawag chce organizować spotkania (drugie) to z miła chęcia przyjdę i nawet pomogę w organizowaniu nastepnego i podzielę się własnymi uwagami i "doświadczeniem" jak można tak to nazwać

Zapraszam

Dnia 19 września 2008 roku o godzinie 20.00 po raz pierwszy obejrzałem Zemstę Sithów.

PostNapisane: Pt 26 wrz 2003, 10:27 

Z tego co się orientuję na spotkaniu kilka osób chce się wymienić karciankami SW, więc jak ktoś chce to niech przynosi swoje.
A może jeszcze czym innym ludzie się powymieniają, więc najlepiej wcześniej się poumawiać z tymi co jadą/idą na przykład na czacie lub przez Gadu-Gadu.

A jakby ktoś miał problemy ze znalezieniem miejsca spotkania to może dzwonić pod numer 0 602 666 540. DZWONIĆ, a nie wysyłaś SMSy

Tytuł:
PostNapisane: Pn 29 wrz 2003, 11:00 

No to tak: było 9 osób z czego 2 z ICO (czyżby nikomu nie chciało się ruszyć?), a 5 z Bastionu i 2 niewiem z skąd.
Po godzinnym oczekiwaniu na innych ludzi i po oglądaniu sobie jak ktoś gra w Jedi Academy bo nie można się było dobić udaliśmy do Klubu Nescafe i około 17 udaliśmy się do domów.

A co ciekawe, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu 3 osoby były z Grodziska Mazowieckiego. :mrgreen:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1