HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest Pt 24 lis 2017, 21:09

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 24 cze 2004, 17:30 
Gatekeeper of ICO Squad

Przeniesione:
kicha napisał(a):
A co sadzicie o tych koszulkach holonetu? Mnie sie bardzo widza i sprawilbym sobie takowa - jak wiecej osob sie zbierze to mniej za przesylke by sie zaplacilo. Co wy na to?

fan_STAR_WARS napisał(a):
A po ile takie koszulki są?? I gdzie je można zobaczyć??

kicha napisał(a):

Long J.B. napisał(a):
Koszulki zupełnie spoko...
Ale zastanawiam się nad jedną rzeczą...
Skoro już myślałem o zrobieniu loga dla stronki bydgoskich fanów SW- to czy nie możnaby wykombinować na koszulkach bydgoskich fanów właśnie tegoż, skoro niby można podsyłać Frankiemu dowolne logo..?
Ale- z drugiej strony! Nie mam bladego pojęcia, na ile i kidy byłoby to możliwe. W jakim momencie byłbym w stanie osiągnąć porządny projekt loga? Czy wogóle będę w stanie się wywiązać? Czy inne obowiązki nie zakłóca mi prac nad logiem, co uniemożliwi umieszczenie go na koszulkach? Wszystko to jest, niestety, możliwe.
Z innej jednak strony, gdyby pozostałym bydgoskim fanom chciałoby się, mogliby dać mi określoną granicę czasową, po której , gdyby mi się nie udało, porzucilibyśmy ten pomysł, zamawiając sobie koszulki z czem innem?
Co wy na to? Co jest możliwe? Co jest potrzebne? Co jest fajne? Co jest trendy? Skąd przyszlismy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Jaki jest sens życia?

Lakończyk, cierpiący z powodu choroby oczu, wyruszył na wojnę. Kiedy niektórzy mówili mu: "Po co idziesz w takim stanie? Cóż zamierzasz zdziałać?", odparł: "Nawet jeśli niczego innego nie dokonam, to chociaż stępię miecz wroga".

Inny, kiedy ktoś zapytał: "Dlaczego używacie krótkich sztyletów?", odparł: "Abyśmy w walce podchodzili bliżej wrogów".

Ostatnio edytowano So 14 maja 2005, 22:47 przez Ante Gregu, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 cze 2004, 18:32 
Gatekeeper of ICO Squad

Piszcie, czy chcecie koszulki, czy nie? Jeśli Long sprawiłby nowe logo, byłoby dobrze. Jeśli nie, też dobrze. Jeśli mielibyśmy zamawiać zbiorowo, to na spotkanie trzeba by było zebrać kasę. Ja prawdopodobnie zamawiam. Z czym i jaką, to już na spotkaniu zrobimy listę.

Lakończyk, cierpiący z powodu choroby oczu, wyruszył na wojnę. Kiedy niektórzy mówili mu: "Po co idziesz w takim stanie? Cóż zamierzasz zdziałać?", odparł: "Nawet jeśli niczego innego nie dokonam, to chociaż stępię miecz wroga".

Inny, kiedy ktoś zapytał: "Dlaczego używacie krótkich sztyletów?", odparł: "Abyśmy w walce podchodzili bliżej wrogów".

Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 cze 2004, 18:48 

No ja tez sie pisze. Jesli Long nie zdazy to biore ta ze znaczkiem rebelii :) (czarna oczywiscie).

Tytuł:
PostNapisane: So 26 cze 2004, 14:56 

To jest link do loga naszego bydgoskiego fanklubu gwiezdnych wojen, dzieła ArTooRo:

http://www.bilety.private.pl/logo/logoBF.jpg

Mnie osobiscie sie logo podoba (no dobra przyznam sie troche za bardzo zalatuje dark side). Ale bardzo mi sie widzi napis Star Wars bydgoski fanklub z BF w tle. Jakby z tego zrobic cos na koszulke z jakims dodatkiem dla tych co sa light i tych co sa dark. Co wy na to?

EDIT: zeby zobaczyc logo, trzeba wkleic ten link w przegladarke (na pifku jest zakaz hotlinkowania). Ot taka niedogodnosc :)

EDIT: kolejne 2 loga ArTooRo, tym razem do wyboru - light side

http://www.bilety.private.pl/logo/logo001.jpg

i dark side:

http://www.bilety.private.pl/logo/logo002.jpg

Uwaga: oba pliki sporo waza - po 500k

Jak wam sie widza? Postacie mozna zmienic, ale potrzebne sa obrazki o odpowiedniej wielkosci i jakosci. Jesli ktos jakies ma niech da znac.

Tytuł:
PostNapisane: So 26 cze 2004, 18:08 
creator

Powiem tylko w skrócie, że jeśli przypadnie wam do gustu taki rodzaj loga i jeśli technicznie będzie ono możliwe do nadrukowania to walcie z propozycjami na postacie a ja zrobię co w mej "mocy" byście ją mięli na koszulce.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 cze 2004, 07:36 

Logo ładne, (rozumiem, że na koszulce będzie tylko logo bez towarzyszącej grafy), według mnie pasuje na koszulkę, ale czarną. Można by przygotować wersję na koszulkę białą, chyba, że wszyscy będziemy chcieli czarne.

i stało się, 400 post nam stuknął... kurde, człowiek się starszy czuje :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 cze 2004, 08:15 

Oto link do samego loga:

http://www.bilety.private.pl/logo/logoBFsamo.jpg

Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 cze 2004, 09:13 
Jedi Padawan

Logo jednym słowem: łał
Tylko uwaga, bo jak będziemy z tka koszulką przechadzać się po rynku to jeszcze nas Trekkies dopadną :P

Będę żył, dopóki nie umrę.

Tytuł:
PostNapisane: So 13 lis 2004, 17:41 
Rebel Psychologist

Rzeczywiście należą się wyrazy podziwu za to logo.Pięknie je sobie zaprojektowaliście i wydaje mi się, że nie tylko czarna koszulka by się nadała. Fajna była by również fioletowa lub granatowa...

Są tu tacy, co zaznali smaku władzy, a teraz innym człekiem gardzą. Jeśli czujesz, że to do Ciebie skierowane...unikaj mnie chłopczyku.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1