HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest Śr 22 lis 2017, 22:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lip 2004, 16:00 

Rif napisał(a):
Niedlugo rusza w Toruniu budowa mulitkina tej samej firmy co Krewetka Gdanska, mozna wiec sie spodziewac, ze i dzwiek bedzie certyfikowany thx, ale i juz zdziebko lepszy :) Choc wystarczy na tym samym poziomie. Kompleks ma byc oddany na wiosne, czyli z pewnoscia przed premiera Ep3, co jednak za jakis czas powinno byc wiadomo na pewno :)

A gdzie się to buduje? Jak wreszcie wybudują porządne kino w Toruniu, to nie będę miał już żadnych pozaekonomicznych powodów, żeby nie wracać.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lip 2004, 18:30 
ICO squad

Mike napisał(a):
Ciekawe czemu mialby byc "zdziebko lepszy" skoro Cinema City oferuje rowny poziom uslug w calym kraju :twisted: Wiec nie spodziewaj sie Rif czegos lepszego, spodziewaj sie zeby Torunskie Cinem City bylo po prostu tak dobre jak Gdanskie :P

W ciagu trzech lat kazda technologia idzie ostro do przodu, a koszta pozostaja te same. Naturalne wydaje sie, ze obiekt tego typu powstaly kilka lat pozniej dysponowac moze ciut nowoczesniejszymi urzadzeniami. Nie denerwuj sie, jesli bedzie system o jakies EX lepszy, to i tak czlowiek nie uslyszy roznicy :)

Trol napisał(a):
A gdzie się to buduje? Jak wreszcie wybudują porządne kino w Toruniu, to nie będę miał już żadnych pozaekonomicznych powodów, żeby nie wracać.

Lada tydzien ruszy budowa przy Czerwonej Drodze (w miejscu jak idziesz od targowiska za Uniwersamem w strone Starego Miasta).

Tytuł:
PostNapisane: Pt 23 lip 2004, 12:31 

Budowa ruszyła??

Ja tak czy siak, jestem za krewetką w Gdyni... Jako, że 3miasto jest największym miastem regionu mogliby się tam zjechać nie tylko fani z Bydgoszczy, ale też z Pomorza... a może jednak W-wa??

Ludzie, dyskutujcie tu troche żwawiej... Czyżby przygasał ten wielki entuzjazm, który widzieliśmy na III Spotkaniu??!!??

Tytuł:
PostNapisane: Pt 23 lip 2004, 13:22 

A może zrobić poprostu taki zlot na premiere w Toruniu i "ochszcić"(?) nowe kino w Toruniu? Pozatym zawsze lepiej oglądać to w sali "pachnącej" świerzością i nowością. Napewno jakość nie bedzie gorsza niż w Gdańsku, a nawet lepsza!! :D

<a href="http://sw-kotor.prv.pl" target="_blank">www.sw-kotor.prv.pl</a> Polish site

Tytuł:
PostNapisane: Pt 23 lip 2004, 19:31 
Lord

fan_STAR_WARS napisał(a):
zjawi się zapewne coś koło 15-20 osób.

Sądzę, że byłoby ich trochę więcej, ponieważ w okolicy Bydgoszcz+Torń+Włocławek jest na pewno wielu fanów- po prostu niekoniecznie biorą aktywny udział w życiu fanów SW. Ale takiej okazji jak premiera razem z pozostałymi fanami nie przepuszczą.

A co do całej sali: uważam, że nie jest konieczna od razu calutka. Wystarczy zarezerwować tyle miejsc, ile będzie chętnych.

Jednak propozycja wyjazdu do Gdańska i spotkanie większej ilości fanów jest kusząca.

Szturmowcy sÂą fajni.
Imperium jest idealne.

Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004, 10:44 
ICO squad

Jesli Doman bedzie organizowal w Wawie premiera tak jak uczynil przy okazji Ataku Klonow i jeszcze paru wiekszych filmow, to wybiore sie na 100% do Wawy. A zapowiada, ze bedzie pracowal nad premiera warszawska, wiec dla mnie temat wydaje sie zamkniety :)
Z pewnoscia tez wowczas bede na ICO promowal jego impreze.
W kazdym razie pozostalo jeszcze 10 miesiecy, a to chyba za wczesnie, by dywagowac w tym temacie :)

Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004, 13:01 
ICO squad

Doman bedzie na bank robil impere w Wawie, ale trzeba sobie zdawac sprawe z jednego podstawowego faktu, kino w ktorym bedzie sie ona odbywac nie jest zadna rewelacja, jest tym samym kinem gdzie organizowal on pokaz AOTC i coz, jesli komus nie zalezy na dobrym dzwieku, to moze sie tam do Wawy spokojnie wybierac. Ja chce ten film zobaczyc na maksymalnej z mozliwych jakosci, dlatego interesuja mnie kina tylko z THXem.

Ja bede na ICO promowal w takim razie Krewetke. :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 wrz 2004, 21:01 

Czy ktoś może :? wie ile jest kin w Polsce z certyfikatem THX

PostNapisane: Wt 19 paź 2004, 11:54 

Przyszedł już czas abyśmy się zjednoczyli porzucili dawne spory i kłutnie .
I jedocześnie ogłaszam iż za siedem pełnych mięsięcy odbedzie się ostatnia odsłona Gwiezdnej Sagi pt: Zemsta Sith,wó
Mam nadzieję iż ujrze wasze twarze na imprezie ogranizwanej przez Poznaski fan klub Gwiezdnych Wojen która odbędzie sie z środy na czwartek i troche dłużej .

Niech moc bedzie z wami :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 paź 2004, 14:36 

anakin-s napisał(a):
Czy ktoś może :? wie ile jest kin w Polsce z certyfikatem THX

2 - wspomniana Krewetka i Kinepolis w Poznaniu. Jednak szczerze mówiąc dźwięk w Kinepolis wcale nie jest jakoś tam szokująco lepszy niż w innych nowoczesnych kinach. Dodatkowo zdarzały im się nawet dość ordynarne problemy techniczne i to do tego na GW.

Liczę więc, że w Toruniu powstanie nr 3.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1