HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest Pt 24 lis 2017, 21:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 877 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 gru 2004, 21:15 
BMJ

vong napisał(a):
Od końca:

Oficjalnym logiem LSFSW zostaje logo nr 1 autorstwa AFAIR Shonsu. Gratuluję zwycięzcy. Tak jak pisałem wcześniej, daj znać na priv czy chcesz mieć opis "logo designer" lub coś podobnie brzmiącego a ja powiadomie Mike`a tak jak już kiedyś z nim o tym rozmawiałem.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
To RadeKasa logo...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 gru 2004, 22:01 
Logo Designer

Hehe. Nom to moj projekt :P

Dzieki za glosy na niego, mam nadzieje, ze mimo sporego oporu niektorych osob, moje logo nada sie do czegos :P.

Ps. mam jednak ciagle pewne obawy co do wykorzystania symbolu TŻ Sipma Lublin w tym log. Czy jest tu jakis prawnik, ktory moglby mnie upewnic, ze nikt nie bedzie wycaigal prawnych konsekwencji? :P:P

W razie czego symbol na Nar Shadda mozna zamienic na inny. Nawet taki ktory samemu ktos narysuje.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 gru 2004, 22:15 
Darth Michnik

Logo bedzie uzywane nieoficjalnie IMHO, nawet na tabliczce nie powinno nikogo bic po oczach :). Teoretycznie moga sie przyczepic w praktyce chyba maja lepsze rzeczy do roboty :).

Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 gru 2004, 22:41 
BMJ

Dlaczego ma być używane nieoficjalnie. Po jakie licho nam logo skoro mamy go oficjalnie nie uzywać...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 gru 2004, 22:51 
FANI

Też tego nie rozumiem. w sumie logo po to jest, żebyśmy byli dzięki niemu identyfikowani... Skoro to taki "pic na wodę", to po co Radek i reszta się męczyła?:/

Member of FANI
FANI - Frakcja Anty Nowo-Ikonkowa

Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 gru 2004, 23:27 
Darth Michnik

Będzie używane nieoficjalnie jako że jesteśmy nieofjcjalną organizacją (jeśli wogóle organizacją). A w polskim fandomie albo na tabliczce, stronach internetowych SW możemy używać tego swobodnie IMHO.

A do czego jeszcze byście chcieli używać?

Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 gru 2004, 00:47 

Ech... nie zrozumcie mnie zle, ja wcale nie wyrzucam tego wszystkeigo z siebie zeby komus zaszkodzic albo siebie wypromowac :P, ale czy nie moglibysmy jeszcze troszke zwolnic z tym logiem? Skoro tak wam sie strasznie spieszy mozemy z Githem przyspieszyc troche. Po prostu uwazam ze te loga ktore uczestniczyly w konkursie nie sa za dobre. Z calym szacunkiem do wszystkich autorow, ale wedlug mnie sa malo profesjonalne. To co my planujemy z Githem powinno wyjsc o wiele lepiej i profesjonalniej. Po prostu tak sie zdarzylo ze czasu jest malo, kazdy ma pelne rece roboty (a to szkola czy cos innego) i dlatego nie moglismy tego zrobic. Mysle ze ja akurat jutro powinienem znalezc troche czasu, wiec (jesli Gith rowniez znajdzie czas) moglibysmy wtedy skonczyc to co chcielibysmy wam pokazac.

Aby rozwiazac ten problem prosilbym was o jakis czas (i abyscie sie nie obchodzili jeszcze z tym co zostalo teraz wybrane logiem) abysmy zrobili to logo i pokazali wam. Wtedy bysmy zadecydowali czy wybieracie to co zostalo teraz wybrane czy nasze. jesli zostanie wybrane to logo Radekasa to juz sie nie bede odzywal. Co wy na to?

Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 gru 2004, 01:54 
ICO squad

Thon napisał(a):
Z calym szacunkiem do wszystkich autorow, ale wedlug mnie sa malo profesjonalne.

Nie tylko wedlug Ciebie, ja rowniez uwazam, ze obecne loga sa... :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 gru 2004, 11:22 

Dajmy czas Thonowi i Githowi -_=....
A właśnie jak tam postępuje praca :?:

I don’t know where I’ll be tomorrow

Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 gru 2004, 14:03 
FANI

Nam tego nie musisz mówić. Ja informowałem Vonga o tym już dość dawno... Ale on nie przyjął tego do wiadomości. Ja osobiście też chciałbym poczekać na Wasze, chociaż Radka logo jest całkiem spox... zobaczymy co zaprezentujecie....

Member of FANI
FANI - Frakcja Anty Nowo-Ikonkowa

Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 gru 2004, 17:21 
Darth Michnik

Dostałem maila od Krzyśka Księskiego z ze słowami uznania za punkty gwiezdnowojenne dla wszystkich organizatorów. Kwestia sali wyjaśni się w przyszłym tygodniu.

KoZi napisał(a):
Ale on nie przyjął tego do wiadomości. Ja osobiście też chciałbym poczekać na Wasze

Do wiadomości przyjąłem że chcą tworzyć logo i nie mam nic przeciwko. Nie podoba mi się natomiast że temat o logu istnieje od półtora miesiąca a wy (Thon, Gith) poza zapowiedzią nic w tej kwestii nie zrobiliście.
Jeśli mamy robić tabliczkę to nie będę czekał z tym w nieskończoność. Najpierw logo miało być albo przed Falkonem albo dosłownie "tuż po". Natomiast w tym momencie minęło już całkiem sporo czasu, a Wy się budzicie nagle z logiem w momencie kiedy kończy się głosowanie przez co stwarzacie problemy i atmosferę, że "to co my zrobimy wszystkich rozwali".Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Póki co czas jest jeszcze jest bo nie podjąłem żadnych działań w kierunku zrobienia tabliczki jednak w ferie świąteczne chciałbym już ją zrobić, dlatego załóżmy, że na przedstawienie projektu macie czas max do spotkania, później trzeba zrobić projekt tabliczki, ustalić tekst itp.
Dlatego apel - prosiłbym o zebranie na XI LSFSW, tak jak oszacowaliśmy to na przedostatnim spotkaniu, od osób zainteresowanych (AFAIR wszyscy byli zianteresowani) składki w wysokości 5 zł na tabliczkę. Wszyscy którzy nie będą mogli być na spotkaniu niech dadzą mi znac na mail, wtedy rozliczymy się w późniejszym terminie.

Natomiast prośba do KoZiego - nie interpretuj moich zachowań jeśli masz to robić niepoprawnie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 gru 2004, 20:27 

powiem tak Vongu... Ja z Githem bylismy cholernie zajeci przed Falkonem (szczegolnie Gith), robilismy ten filmik ktory mial byc na poczatku naszej prezentacji i wiesz mi to nie byla latwa sprawa. Efektu jednak nie mogliscie zobaczyc, bo tak niestety wyszlo, ze jednak zawiodly komputery.

Myslalem ze ty powinienes to zrozumiec ale widze ze trzeba to tobie wytlumaczyc. Ja ostatnio jestem bez przerwy zajety roznymi sprawami ktore MUSZA byc wykonane, nie jestem w stanie myslec o wszystkim na raz. Po Falkonie bylem wyczerpany psychicznie, bo kosztowalo mnie to troche by zrobic to co zrobilem, pozniej mi wlazla szkola z nauka, do tego i tak wcale nie zeszlo ze mnie duzo robot ktore jednak musialem robic (pomimo tego ze obiecalem sobie ze po Falkonie nei bede sie bral za nic wielkiego). Codziennie napierniczam do poznych godzin by robic wszystko co mam do zrobienia. Nic na to nie poradze ze czasu mi brakuje. Tymbardziej teraz tez nie moge zaczac nic robic bo mi GG nie dziala, chyba ze sie z tym uporam :|

Nikt ci nie kaze czekac w nieskonczonosc, powiedzialem ze postaramy sie zrobic to co chcemy czy tego chcesz czy nie. Nie powiedzialem ze to co zrobimy kazdemu sie spodoba, powiedzialem ze chcemy to zrobic bardziej profesjonalnie a nie ze to musi byc lepsze. O tym zadecydujecie wy, mi chodzi tylko abyscie dali nam szanse abysmy mogli wam to pokazac i tyle.

Co do skladki to nie wiem czy to jest dobry pomysl w tym momence aby zbierac od kazdego po 5 zl z tego prostego powodu ze nie wiemy jeszcze ile to bedzie kosztowalo. Wedlug mnei powinnismy poczekac az sie rozwiaze sprawa z logiem i z pozniejszym projektem owej tabliczki. Gdy to bedziemy mieli za soba bedziemy mogli pojsc z tym do tego zakladu co sie tym zajmuje i dowiedziec ile kosztowaloby wyrobienie czegos takiego. Dopiero po tym zebralibysmy pieniadze. W tym momencie gdy nic nie wiadomo wedlug mnie nie ma co sie spieszyc, tymbardziej ze czas nas nie goni.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 gru 2004, 22:02 
Logo Designer

Dobra...

Skoro linia oporu jest taka szeroka, to no problem. Niech Thon z Githem robia co maja zrobic i niech to bedzie naszym logiem. Nie ma sensu, zeby bylo nim cos co nikomu sie nie podoba. Wycofuje wiec to swoje "logo".

Tylko trzeba bylo mowic, ze sie pomysly i projekty nie podobaja wtedy kiedy byly tworzone. Zaoszczedziloby to kilku osobom roboty i nie marnowalibysmy czasu na bezcelowe glosowania :?.

ps. Dajcie mi mi podpis pod nickiem "Nautolanin".

Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 gru 2004, 15:09 

Cytuj:
Dlatego apel - prosiłbym o zebranie na XI LSFSW, tak jak oszacowaliśmy to na przedostatnim spotkaniu, od osób zainteresowanych (AFAIR wszyscy byli zianteresowani) składki w wysokości 5 zł na tabliczkę.

Ja nie bylem zainteresowany, mam gdzies ta tabliczke, w ogole uwazam to za glupi pomysl, zbedna rzecz ( z reszta tak jak te koszulki ) i placic nie bede :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 gru 2004, 21:46 
Darth Michnik

xan napisał(a):
Ja nie bylem zainteresowany, mam gdzies ta tabliczke, w ogole uwazam to za glupi pomysl, zbedna rzecz ( z reszta tak jak te koszulki ) i placic nie bede :P

Też się ciesze się że przejawiasz zainteresowanie umieszczenia swojego nicka na tabliczce :]. Niemniej jednak to nie zmienia planów.

Darth RadeKas napisał(a):
Tylko trzeba bylo mowic, ze sie pomysly i projekty nie podobaja wtedy kiedy byly tworzone. Zaoszczedziloby to kilku osobom roboty i nie marnowalibysmy czasu na bezcelowe glosowania

Popieram RadeKasa. Najpierw głosujecie na jego logo a później mówicie "poczekajmy".

Thon napisał(a):
ostatnio jestem bez przerwy zajety roznymi sprawami ktore MUSZA byc wykonane, nie jestem w stanie myslec o wszystkim na raz.

To może odpocznij a nie porywasz się na wszystko wiedząć że nie wyrobisz. Nikt nie każe ci tego loga robic. Są rzeczy ważne i mniej wazne. Zdecyduj się na coś. Rozumiem że jest dużo nauki ale w ten sposob dokonujesz obstrukcji działań innych.

Thon napisał(a):
nie wiemy jeszcze ile to bedzie kosztowalo

Do 18 będziemy wiedzieć, dokładnie ja będę wiedział także propozycja składki jest nadal aktualna. Jeśli zmieni się jej wartość to poinformuje przed spotkaniem.

Thon napisał(a):
czas nas nie goni

Smiem wątpic ze uda się wam dogadać i załatwić zrobienie tej tabliczki beze mnie. Dlatego tabliczka powinna zostac zrobiona podczas ferii świątecznych a czasu nie jest tak dużo. Później byśmy musieli czekać kolejny miesiąc na XII LSFSW itp itd.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 877 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1