HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest Pt 24 lis 2017, 21:09

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 877 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 gru 2004, 23:20 

vong napisał(a):
Popieram RadeKasa. Najpierw głosujecie na jego logo a później mówicie "poczekajmy".

Czasami sie zdarza. Kurde, nikt nie jest taki doskonaly jak ty!
Cytuj:
To może odpocznij a nie porywasz się na wszystko wiedząć że nie wyrobisz. Nikt nie każe ci tego loga robic. Są rzeczy ważne i mniej wazne. Zdecyduj się na coś. Rozumiem że jest dużo nauki ale w ten sposob dokonujesz obstrukcji działań innych.

A odpoczne, jak tylko to logo zrobie! :P
Cytuj:
Do 18 będziemy wiedzieć, dokładnie ja będę wiedział także propozycja składki jest nadal aktualna. Jeśli zmieni się jej wartość to poinformuje przed spotkaniem.

To jak sie dowiesz to wtedy informuj, a nie gadasz gdy nic niewiadomo.
Cytuj:
Smiem wątpic ze uda się wam dogadać i załatwić zrobienie tej tabliczki beze mnie.

Oj mylisz sie, my sie dobrze dogadujemy bez ciebie :P
Cytuj:
Dlatego tabliczka powinna zostac zrobiona podczas ferii świątecznych a czasu nie jest tak dużo. Później byśmy musieli czekać kolejny miesiąc na XII LSFSW itp itd.

A co to za problem? Przeciez wcale nie jest powiedziane ze musi byc na XI spotkaniu to zrobione.. Chyba ze nie wiem wszyscy chca aby na tym niby jubileuszowym (pod wzgledem daty) spotkaniu to pokazala sie wlasnie ta tabliczka. Ja jednak nie widze pospiechu... ale to moze zadecydujmy wszyscy razem, a nie pozostawiamy to jednej osobie. Poza tym ja juz zaczynam sie w tym wszystkim gubic, za co gratuluje tobie Vongu

Tytuł:
PostNapisane: So 04 gru 2004, 09:52 
Darth Michnik

Góry nie skomentuje bo szkoda komentowac 8)

Thon napisał(a):
Cytuj:
Dlatego tabliczka powinna zostac zrobiona podczas ferii świątecznych a czasu nie jest tak dużo. Później byśmy musieli czekać kolejny miesiąc na XII LSFSW itp itd.

A co to za problem? Przeciez wcale nie jest powiedziane ze musi byc na XI spotkaniu to zrobione.. Chyba ze nie wiem wszyscy chca aby na tym niby jubileuszowym (pod wzgledem daty) spotkaniu to pokazala sie wlasnie ta tabliczka. Ja jednak nie widze pospiechu... ale to moze zadecydujmy wszyscy razem, a nie pozostawiamy to jednej osobie.

Oczywiscie ze nie bedzie na XI spotkaniu bo na XI trzeba by kase dopiero zebrac. Jak nie uda sie nam zebrac to musimy czekac bezsensowanie kolejny miesiac czekac i nic nie robic.

Thon napisał(a):
Poza tym ja juz zaczynam sie w tym wszystkim gubic, za co gratuluje tobie Vongu

Moze to z przepracowania :>?

Tytuł:
PostNapisane: So 04 gru 2004, 22:18 

vong napisał(a):
Góry nie skomentuje

I cieszy mnie to

vong napisał(a):
bo szkoda komentowac 8)

Dobrze ze nie komentujesz swoich wypowiedzi, bo juz chyba wogole bys nic nie napisal :D

vong napisał(a):
Oczywiscie ze nie bedzie na XI spotkaniu bo na XI trzeba by kase dopiero zebrac. Jak nie uda sie nam zebrac to musimy czekac bezsensowanie kolejny miesiac czekac i nic nie robic.

No niech ci bedzie, ale mow konkretna cene a nie rzucasz tylko przypuszczeniami :). Jak bedziesz wiedzial to wtedy napisz :P

vong napisał(a):
Moze to z przepracowania :>?

Napisalem czemu :p

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 gru 2004, 19:53 
Darth Michnik

O 15 macie w sobote sale w WDK. Z Thonem gadalem i on tym razem was poprowadzi. Ustalcie wreszcie te tematy i newsy zróbcie :]

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 gru 2004, 19:57 
BMJ

vong napisał(a):
O 15 macie w sobote sale w WDK. Z Thonem gadalem i on tym razem was poprowadzi. Ustalcie wreszcie te tematy i newsy zróbcie :]

W związku z tym, że Holo nie działało przez kilka dni rozmawialiśmy o tematach na TORze jak ktoś chce coś jeszcze dodać to lepiej niech się pospieszy, z lenistwa nie będę pisał tu o wszyskich koncepcjach spotkania tylko dam linka do tematy o lubelskich spotkaniach na The Outer Rim http://www.starwars.3net.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=4296&sid=ee18ba3de1f69703151c389226762eec#4296

Tytuł:
PostNapisane: N 19 gru 2004, 00:40 

No i było fajnie! dawajcie fotki :D

Tytuł:
PostNapisane: N 19 gru 2004, 17:19 
FANI

Taa... no więc było spoko tylko nie wiem dlaczego Gith mógł odbiegać od tematów Star Warsowskich, a ja, Shonsu i Radek nie mogliśmy porozmawiać o piłce :?.
Ale mniejsza z tym. Było fajnie, chociaż stosunkowo mało osób, bo licząc z gośćmi z WDK (Krad i - jeśli się nie mylę - Achika) 14 osób. Powistaliśmy nowego "zioma" - Sebastiana, ksywki brak <;)>. AotC obejrzeliśmy, pogadaliśmy i było fajnie. Następne proponuję zrobić 8.01.05, ażeby mógł być nas nadworny pismak <:D>.

Member of FANI
FANI - Frakcja Anty Nowo-Ikonkowa

Tytuł:
PostNapisane: N 19 gru 2004, 23:49 

Ja wtedy nie bede mogl, mam szkole 08.01.05 :( , a poza tym to troche maly odstep czasowy w stosunku do poprzedniego spotkania :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 10:39 
VFX Artist

KoZi napisał(a):
Taa... no więc było spoko tylko nie wiem dlaczego Gith mógł odbiegać od tematów Star Warsowskich, a ja, Shonsu i Radek nie mogliśmy porozmawiać o piłce :?.

W ktorym miejscu, bo juz nie pamietam :P Poza tym nie gadalem tak duzo o czyms innym jak wy :P

Trailer Music Freak!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 11:31 
Darth Michnik

Primo - 08.01.2005 to jest troche za wczesnie, generalna zasada LSFSW jest taka, że odbywają się one w drugiej polowie miesiąca (tak by nie kolidowaly z WSFSW <lol>) i nie przypominam sobie zebysmy ostatnio robili cos na poczatku miesiaca. Uważam wiec, tak jak Xan ze to jest za wczesnie i, że następna sobota tj. 15 jest dobrym terminem.

Po drugie - wreszcie bardzo dobrze że Gith zrobil z wami porządek <cfaniak>.

Po trzecie spotkanie styczniowe bedzie tak jak listopadowe troche bardziej na luzie jako że XII LSFSW jest w Świdniku i nie bedziemy wracac do WDK.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 14:00 
FANI

Cytuj:
W ktorym miejscu, bo juz nie pamietam tym nie gadalem tak duzo o czyms innym jak wy

Taa... wogóle...
Cytuj:
Ja wtedy nie bede mogl, mam szkole 08.01.05

Kur... no...
Cytuj:
rimo - 08.01.2005 to jest troche za wczesnie, generalna zasada LSFSW jest taka, że odbywają się one w drugiej polowie miesiąca (tak by nie kolidowaly z WSFSW <lol>)

1. Zasady są po to, żeby je łamać <:D>
2. A kogo obchodzą WSFSW? :roll: Tylko mi nie mów, że ciebie :]
Cytuj:
Po drugie - wreszcie bardzo dobrze że Gith zrobil z wami porządek

Ano nie Gith... Bo Damarcus <:D>, który dziwnym trafem lubi zabijać <:P>
Cytuj:
Po trzecie spotkanie styczniowe bedzie tak jak listopadowe troche bardziej na luzie jako że XII LSFSW jest w Świdniku

Taa... tylko ile osób chce, żeby w Świdniku było? Była ankieta, ja nie głosowałem. Może najpierw zrobisz ankietę czy chcemy, żeby jakieś spotkanie było np. w Świdniku? A nie stawiasz ultimatum "Które spotkanie ma być w Świdniku"...

Member of FANI

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 14:20 
Darth Michnik

Kozi napisał(a):
1. Zasady są po to, żeby je łamać <:D>
2. A kogo obchodzą WSFSW? :roll: Tylko mi nie mów, że ciebie :]

1 A ja jestem po to żeby ich przestrzegać :]
2 Dantego ? :mrgreen:

Kozi napisał(a):
Taa... tylko ile osób chce, żeby w Świdniku było?

Ja, to powinno wystarczyć :D. Kilka lat w Świdniku nie bylem wiec nie zaszkodzi sie przejechac.

Kozi napisał(a):
Może najpierw zrobisz ankietę czy chcemy, żeby jakieś spotkanie było np. w Świdniku?

Są pewne granice demokracji których przekraczać nie można. Wystarczy że się ludzie określili kiedy.

Kozi napisał(a):
A nie stawiasz ultimatum "Które spotkanie ma być w Świdniku"...

Tak wogóle to nie ultimatum tylko ta kwestia zostala przedyskutwana na październikowym (albo wcześniejszym) LSFSW.

A poza tym, masz coś do Świdnika, czy klocisz sie tylko dla zasady?

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 15:17 
BMJ

Z całym szacunkiem dla wszyskich zainteresowanych ale mało nie obchodzą terminy WSFSW... Ja się do nich nie mam zmiaru dostosowywać. Nie przypominam sobie też żadnej generalnej zasady, że lubelskie spotkania mają sie odbywać na początku miesiąca... Zresztą so Świdnika przynajmniej w teraz nie mam zamiaru jechać... Może na wiosnę albo w lecie by mi się chciało ale w środku zimy to mi sie nie chce ruszać z nigdzie. Nie wydaje mi się, żeby jakos bardzo dużo osób pojechało, więc jak ktoś nie jedzie to możemy sie w tym samym czasie spotkać w Lublinie <:P>

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 15:33 
FANI

Cytuj:
1 A ja jestem po to żeby ich przestrzegać :]
2 Dantego ? :mrgreen:

1. Twój pech :]
2. No i szkoda, ale zrobimy ankietę i zobaczymy.
Cytuj:
Ja, to powinno wystarczyć. Kilka lat w Świdniku nie bylem wiec nie zaszkodzi sie przejechac.

Zawsze jak przyjedziesz do Lublina możesz wsiąść w autobus PKS i pojechać. My do tego nie jesteśmy tobie potrzebni. Nie widzę więc związku między LSF a twoją chęcią zwiedzania miasta Świdnik.
Cytuj:
Są pewne granice demokracji których przekraczać nie można. Wystarczy że się ludzie określili kiedy.

To o demokracji to twoje zdanie i masz do niego pełne prawo. A może najpierw mądrzej byłoby jednak zrobić ankietę czy wogóle chcą...
Cytuj:
Tak wogóle to nie ultimatum tylko ta kwestia zostala przedyskutwana na październikowym (albo wcześniejszym) LSFSW.

... bo nie wszyscy mieli szanse się wypowiedzieć lub ich nie było.
Cytuj:
A poza tym, masz coś do Świdnika, czy klocisz sie tylko dla zasady?

1. Nie chce mi się tam jechać.
2. Nie chce mi się tracić kasy na PKS'a (nawet ile by to nie było).
3. Thon sam mówił, że tam nie ma raczej nic ciekawego.
4. Wolę mimo wszystko w Lublinie.
A co do tego kłócenia się. Nie kłócę się, lecz nie wiem dlaczego chcesz, żeby LSF były dostosowane do Twojej obecności lub nie lub do WSF.
Cytuj:
mało nie obchodzą terminy WSFSW... Ja się do nich nie mam zmiaru dostosowywać.

Wielki ukłon w stronę Shonsu.
Cytuj:
Nie przypominam sobie też żadnej generalnej zasady, że lubelskie spotkania mają sie odbywać na początku miesiąca...

Ja też nie, ale może nam zaraz przypomni Vong, kiedy to mówił/pisał/informował nas i było to poparte naszą zgodą.
Cytuj:
więc jak ktoś nie jedzie to możemy sie w tym samym czasie spotkać w Lublinie

Good idea.
Cytuj:
Może na wiosnę albo w lecie by mi się chciało

Nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość.

Member of FANI

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 17:27 

Zgadzam sie z shonsu. Ja tez nie mam zamiaru jechac do swidnika. jest zimno, drogo i w ogole... jak chcesz vongi to pojedz sobie do thona na browara ale my sie nie ruszamy z naszych przytulnych mieszkanek. W lublinie to co innego...
P.S.1. zrocie ankiete
P.S.2. Gith, Shonsu, Pieter dawajcie fotki 8)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 877 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1