HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest Śr 22 lis 2017, 22:50

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 877 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 18:00 
Logo Designer

Generalnie spotkanie bylo udane. Co prawda do dzisiaj bola mnie obie rece od ciosow naszego nadwornego mordercy czyli Damarcusa (proponuje brac prozak :D).

Pogadalismy bylo milo, a na dodatek w Irishu lecialo U2 :D. Pozniej Atak Klonow, ktory jakos przespalem (a moze to przez to, ze Damarcus siedzial zaraz obok :shock: :D).

Niedlugo postaram sie sklecic raport, ale narazie duzo w szkole do robyty mam, wiec pewnie w srode to zrobie.

Co do Swidnika to tez nie podoba mi sie ten pomysl, zwlaszcza w srodku zimy :?. Proponuje przeniesc to na maj/czerwiec, albo jak to pisal juz Szonsik; kto chce niech jedzie do Swidnika, a kto chce zostaje w Lublinie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 20:54 
VFX Artist

KoZi napisał(a):
Taa... wogóle...

Nie odpowiedziales na pytanie to raz, a dwa sory ale gadaliscie ciut dlugo o pilce noznej..

KoZi napisał(a):
Ano nie Gith... Bo Damarcus <:D>

A myslisz, ze kto kierowal Damarcusem :twisted:

A tak poza tym, plz skonczcie to, bo to wyglada jakby sie jakies dzieci w przedszkolu klocily :roll:

Spotkania w Swidniku raczej na pewno nie bedzie ze wzgledu na Thona, poniewaz zdazyla mu sie bardzo przykra sytuacja rodzinna, wiec dajmy mu odpoczac psychicznie najpierw.

Trailer Music Freak!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 22:10 
FANI

Może i gadaliśmy długo, ale nie przeszkadzaliśmy tak jak ty brechtając się z filmu... <:D>
Cytuj:
A myslisz, ze kto kierowal Damarcusem

Mam nadzieję, że Damarcus to przeczyta <:D>.
Co do Świdnika sprawa się wyjaśniła chociaż szkoda, że takim kosztem.

Member of FANI
FANI - Frakcja Anty Nowo-Ikonkowa

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru 2004, 23:09 
VFX Artist

Sory przeciez powiedzialem wyraznie (chyba, ze Jar Jar mnie zagluszyl wtedy) ze komentarze mile widziane. Poza tym wystarczylo powiedziec ze przeszkadzam, automatycznie bym sie wylaczyl - mam szacunek do takich rzeczy na prawde.. a ze nikt nie mowil to wasza sprawa.

Trailer Music Freak!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 gru 2004, 10:28 
Logo Designer

Nudzi wam sie ? :?

Dajcie juz spokoj z klotniami o duperele. Prawda jest taka, ze na spotkaniach kilkunastu osob nie da sie uniknac rozmowy o innych rzeczach niz Gwiezdne Wojny.

Zreszta bardzo dlugo kazdy bral czynny udzial w rozmowie na wybrane wczesniej tematy, ale kiedy te sie skonczyly, podzielilismy sie na grupki i kazdy gadal o dupie maryny. Nie widze w tym nic zlego, ani wartego zabijania (pozdro Damarcus :P :D).

No to juz spokoj, wezcie prozak i podajcie sobie rece :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr 22 gru 2004, 23:03 

Witajcie. Widze ze spotkanie sie udalo. Ciesze sie :).

Co do raportu i zdjec to proponuje abyscie mi je wyslali i jutro umieszcze. Najlepiej by bylo abyscie naprawde do jutra zdazyli... Wysylajcie wszystko na thonik@gmail.com, a jesli beda jakies klopoty to wysylajcie na thon@megapolis.pl (ale lepiej na ten pierwszy bo tam wiecej miejsca mam).

Tytuł:
PostNapisane: Cz 23 gru 2004, 12:45 
Imperial Stormtrooper

Całej lubelskiej ekipie fanów star wars chciałem życzyć spokojnych świąt, małej liczby problemów zarówno w czasie przygotowan światecznych i po śwętach.Życze również ciepła rodzinnego , zera konfliktów z rozdzicielami :twisted: no i oczywiście jakiegoś prezentu związanego z SW :P. Jako że nie jestem zbyt dobry w układaniu życzeń ogranicze się do takich skromnych :] Ho ho ho matha fuc.. eeeee merry christmas :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 877 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59

Strefa czasowa: UTC + 1