HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest N 17 gru 2017, 01:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 wrz 2004, 15:50 

No cóż... jeśli chodzi o miśki, to śmieszne mi się wydawało ich strzelanie ze zwykłych łuków, strzałami o kamiennych grotach do opancerzonych (do tego elitarnych) odziałów szturmowców... :? sposoby rozwalania AT-ST jak najbardziej z niezapomnianym stereo... :D ale trudno porównywać te pluszaki do wojsk Północnego Wietnamu (regularnej i wyposazonej armii)... już prędzej pasowały by tu odziały Wietkongu (czytaj najzwyklejsza w świecie partyzantka)...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 wrz 2004, 16:06 

Do tego co jak co ale warunki klimatyczne w wietnamie są dla obcokrajowcow z innych stref klimatycznych moordercze

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 wrz 2004, 19:25 
Polish Imperial Forces Squad

Cytuj:
odziały Wietkongu (czytaj najzwyklejsza w świecie partyzantka)...

A AK nie bylo przypadkiem najwieksze? Chociaz, po namysle, to AK bylo armia, a nie partyzantka...

Cytuj:
Do tego co jak co ale warunki klimatyczne w wietnamie są dla obcokrajowcow z innych stref klimatycznych moordercze

I kilometry podziemnych tuneli, moja (mój?) drogi(a?)... Jankesom nie udalo sie na to wpasc, gdzie moga sie chowac wietnamscy partyzanci, puki jeden z nich nie nadzial tylka na gwózdz wystajacy z zamaskowanej klapy wejsciowej. To bylo wspaniale przemyslene... Odpowiednia glebokosc, aby sie nie zawalilo pod ciezarem czolgu, co jakis czas ,,zbiorniki" gdzie zbierala sie dwszczówka, co utrudnialo zalanie i ataki gazowe, ukryte wywietrzniki pod odpowiednik katem, podziemne szpitale i fabryki broni... Az nie chce mi sie myslec, co by sie stalo, gdyby przez przypadek eksplodowal nabój od takiego powiedzmy Colta 45, potem stojace obok naboje do AK-47, a potem cala reszta skladu :roll: ... Ajaj, to by z deczka zdradzilo ich kryjówke :wink: . Nierozwazne troszke, ale co mieli zrobic?[RETORYCZNE] BTW, oplaca sie ogladac Woloszanskiego :lol: .

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 wrz 2004, 19:53 
Freelancer

Sparrow napisał(a):
No cóż... jeśli chodzi o miśki, to śmieszne mi się wydawało ich strzelanie ze zwykłych łuków, strzałami o kamiennych grotach do opancerzonych (do tego elitarnych) odziałów szturmowców... :?

Spotkałem się kiedyś ze stwierdzeniem jakiegoś stratega, że :"Najbardziej wymyślna technika wojenna, nie jest w stanie pokonać przewagi liczebnej przeciwnika" - oczywiście w wojnie konwencjonalnej. Zakładam (choć nie jestem pewien :) ), że Ewoków było dużo więcej niż szturmowców... + wparcie naszej wesołej gromadki :wink:

Sparrow napisał(a):
sposoby rozwalania AT-ST jak najbardziej z niezapomnianym stereo... :D ale trudno porównywać te pluszaki do wojsk Północnego Wietnamu (regularnej i wyposazonej armii)... już prędzej pasowały by tu odziały Wietkongu (czytaj najzwyklejsza w świecie partyzantka)...

Ta partyzantka otrzymywała regularnie zaopatrzenie od w.wym. armii północnowietnamskiej. Jeden z kanałów przerzutowych (ten, który zapadł mi w pamięci), nazywał się Drogą Ho Hi Minha (sorry, jeśli schrzaniłem pisownię). Mimo bombardowań, ataków, te linie przerzutowe działały dość sprawnie. BTW zaś armia Północnego Wietnamu otrzymywała pomoc od ZSRR. Pluszaki raczej sprzętu nie dostawały...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 wrz 2004, 20:10 

Cytuj:
zaś armia Północnego Wietnamu otrzymywała pomoc od ZSRR. Pluszaki raczej sprzętu nie dostawały...

No wiesz... Jest w ilustrowanym wrzechswiecie taki obrazek, na którym e
Ewok bawi sie imperialnym blasterem, z lufa skierowana w strone... wlasnej glowy :lol: . Kolejny dowód na cieciowatosc Ewoków BTW. I jeszcze w samym filmie pojawila sie wesola scenka o Ewoku pedzacym na Speeder Biku, dziwne, ze sie nie rozbil :wink: . Tak wiec mozna zakladac, ze czesc sprzetu poprostu chamsko wykradly Naszemu Kochanemu Imperium TM :D . I jeszcze w dodatku te ciecie nie umialy sie tym poslugiwac!!! Byl tylko ten jeden, który jakis wyjatkowo inteligentny, ze sobie z Bikiem poradzil :roll: . Spójrzmy prawdzie w oczy: Gdyby nie ta zgraja pluszaków, a konkretnie naczelny debil, Wicket, rebeluchy nie daly by rady na Endorze i Nowa Republika nigdy by nie powstala... Jeszcze gdyby to sie udalo...[/quote]

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 wrz 2004, 20:42 
Freelancer

Mykhnuur Tanbris napisał(a):
No wiesz... Jest w ilustrowanym wrzechswiecie taki obrazek, na którym e
Ewok bawi sie imperialnym blasterem, z lufa skierowana w strone... wlasnej glowy :lol: .

Co dowodzi, że nawet gdyby coś dostały, to nie umiały tego użyć.

Spójrzmy prawdzie w oczy: Gdyby nie ta zgraja pluszaków, a konkretnie naczelny debil, Wicket, rebeluchy nie daly by rady na Endorze i Nowa Republika nigdy by nie powstala... Jeszcze gdyby to sie udalo...

Co właśnie wyżej napisałem. Mimo prymitywnej techniki Ewoków - przewaga liczebna (+ klasyczne szczęście Rebeliantów :wink: ) zrobiła swoje.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 wrz 2004, 20:48 

Cytuj:
sposoby rozwalania AT-ST

A propo AT-ST to chcialem zauwazyc, ze byly one tam cus za slabo opancerzone, cechowaly sie trwaloscia podobna do Honkera (przynajmniej te, które skonczyly pomiedzy dwoma klodami :wink: ) a klody byly za ciezkie. STANOWCZO!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 wrz 2004, 19:17 

Gdyby nie ta zgraja pluszaków, a konkretnie naczelny debil, Wicket, rebeluchy nie daly by rady na Endorze i Nowa Republika nigdy by nie powstala...

Ale to niedyny czynnnik :p była jeszcze masa sytuacji bez których by nowa reppublika nie powstała :p
ps: jestem facetem (gdzies tam sie zastanawiałes - nie kierój się nigdy avatarem tylko nickiem)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 wrz 2004, 19:36 
Great Jedi

anubis napisał(a):
Fakt! Jeśli chodzi o rzucanie kłód pod nogi - z życia wiem, że jest skuteczne :D. A co do zgniatania :?: ...hmm... nie wiem :(

zgniatanie - owszem. Kłody pod nogi - nigdy. Sprawdzony sposób? Sprawdzony to kulki (najlepiej dropsy :lol: ).

Tytuł:
PostNapisane: So 18 wrz 2004, 14:35 
Freelancer

Yoda The Jedi Master napisał(a):
anubis napisał(a):
Fakt! Jeśli chodzi o rzucanie kłód pod nogi - z życia wiem, że jest skuteczne :D. A co do zgniatania :?: ...hmm... nie wiem :(

zgniatanie - owszem. Kłody pod nogi - nigdy. Sprawdzony sposób? Sprawdzony to kulki (najlepiej dropsy :lol: ).

Kulki - owszem... ALE NIE NA ŚCIÓŁCE LEŚNEJ :!: :P :lol:

Tytuł:
PostNapisane: So 18 wrz 2004, 19:03 

Cytuj:
Kulki - owszem... ALE NIE NA ŚCIÓŁCE LEŚNEJ :!: :P :lol:

To moze paintball? :P :lol:

Tytuł:
PostNapisane: So 18 wrz 2004, 21:38 

A nie ciekawi was zkąd tak szybko te miski wzieły te kłody ?

Tytuł:
PostNapisane: So 18 wrz 2004, 22:56 
Freelancer

Przecież wciągnęły szturmowców w głąb lasu! A przed atakiem miały czas na zorganizowanie... ekhm... pułapek i zasadzek. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N 19 wrz 2004, 10:54 
ICO squad

anubis napisał(a):
Przecież wciągnęły szturmowców w głąb lasu!

W jaki głąb lasu. Odeszli od bunkra tyle co na grzyby.

anubis napisał(a):
A przed atakiem miały czas na zorganizowanie... ekhm... pułapek i zasadzek. :wink:

Niee-praaa-wda. Niee-praaa-wda. Wicket poszedł po swoją bandę łysego dopiero kiedy złapali "naszą brygadę" przed i w bunkrze. Wcześniej z Ewoków z Rebeliantami byli tylko Wicket, Paploo i jeszcze ze dwa Ewoki.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 wrz 2004, 11:05 

XARDAS napisał(a):
A nie ciekawi was zkąd tak szybko te miski wzieły te kłody ?

Co racja, to racja :D . Jak ktos kiedys rabal drewno, to wie, ze to wcale nie jest takie proste taka klode pozbawic galezi, zeby sie mogla toczyc. A te miski to juz wogóle na niedozywionych anemików wygladaja :lol: .

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1