HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest Pt 15 gru 2017, 20:37

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So 27 lis 2004, 12:13 

WHITE_Rider pisze

Cytuj:
Ja się niczego nie boję.

"You will be, you will be!!!" :)

WHITE_Rider pisze

Cytuj:
Zatem w plotce o serialu jest jednak nieścisłość, bo pomiędzy rzeczonymi epizodami nie ma 20 lat przerwy, w której umiejscowiona miałaby zostać jego fabuła. To pozwala mi nie uwierzyć w prawdziwość tej informacji

W koncu to tylko plotka.A co do pomylki to bardzo wiele osob ja popelnia.Mowilem juz z czego to wynika post wyzej.
Trzeba bedzie poczekac i zobaczyc samemu - szkoda ze tak dlugo :(

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 00:54 
Rebel Psychologist

Ludziska Wy się tak ilością odcinków nie nakręcajcie, bo może sie rzeczywiście okazać, że z tego Star Trek się zrobi. Droższe odcinki to lepsza jakość. Pojawił się tu przykład "Kompanii Braci". Zobaczcie. Tam na jeden odcinek poświęcano bardzo dużo czasu i budżetu...i co? Wyszedł rewelacyjnie zrealizowany serial mający zaledwie kilka odcinków (9 czy 12?eeeeNie pamiętam ale mało!). Tego właśnie oczekiwałbym od nowego serialu SW. Nie mógłby to być HIT składający się z kilku serii kręconych co każdy nowy sezon przez np. 4 lata. To by już była straszna kicha. Wolę jakość niż ilość. Dlatego podsumowując: IM MNIEJ ODCINKÓW TYM LEPIEJ. :D Przynajmniej moim zdaniem....a co do kolejnych serii Clone Wars to czy ktoś wie czy nadal będą w tak samo syfiastym (podobnym do Atomówek) stylu kreski?

Są tu tacy, co zaznali smaku władzy, a teraz innym człekiem gardzą. Jeśli czujesz, że to do Ciebie skierowane...unikaj mnie chłopczyku.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 01:40 

Chabo pisze

Cytuj:
....a co do kolejnych serii Clone Wars to czy ktoś wie czy nadal będą w tak samo syfiastym (podobnym do Atomówek) stylu kreski?

Mnie sie ten styl podobal, kreska nie jest moze zbyt realistyczna natomiast ciekawa forma. Wg. mnie to bardzo dobra seria.

A propo serialu TV, mysle ze nie bedzie zle - Lucas ma doswiadczenie z Young Indiana Jones Chronicles, ktory byl przeciez b.dobrym serialem.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 01:57 
Rebel Psychologist

tremeyne napisał(a):
Chabo pisze

Cytuj:
....a co do kolejnych serii Clone Wars to czy ktoś wie czy nadal będą w tak samo syfiastym (podobnym do Atomówek) stylu kreski?

Mnie sie ten styl podobal, kreska nie jest moze zbyt realistyczna natomiast ciekawa forma. Wg. mnie to bardzo dobra seria.

A propo serialu TV, mysle ze nie bedzie zle - Lucas ma doswiadczenie z Young Indiana Jones Chronicles, ktory byl przeciez b.dobrym serialem.

Mnie nie chodziło o realizm kreski, tylko technikę jej wykonania. Dynamika i pomysł są oki. Pomysł na ujęcia też...ale kreska jest po prostu infantylna i tworzona z myślą chyba o 4-latkach.

Zaś wracając do serialu TV to się zgadzam.Ja też myślę, że będzie oki. Ale jeśli ma być tyle odcinków co w przypadku Young Indiana Jones Chronicles to raczej będę zawiedziony, bo sam chyba przyznasz, że późniejsze odcinki (mimo, że i mi ten serial się podobał) były już troche popłynięte i oparte na dośc wypacanych i mało ciekawych scenariuszach. Dlatego boję się o serial SW. Może być tak, że sprzeda się super.Oglądalność będzie bardzo wysoka.Postanowią zrobić kolejny sezon.No i wyjdzie to co wyjść musi czyli syf (porównaj inne kultowe seriale: im więcej było odcinków tym gorsze pomysły na fabułę)

Są tu tacy, co zaznali smaku władzy, a teraz innym człekiem gardzą. Jeśli czujesz, że to do Ciebie skierowane...unikaj mnie chłopczyku.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 02:33 

Chabo pisze

Cytuj:
...kreska jest po prostu infantylna i tworzona z myślą chyba o 4-latkach.

No to juz kwestia gustu...

Cytuj:
...porównaj inne kultowe seriale: im więcej było odcinków tym gorsze pomysły na fabułę

To prawda ale Moda na Sukces sie twardo trzyma :lol:
A tak powaznie to zastanawiam sie kto w tym serialu bedzie wystepowal???Wiekszosc postaci granych przez znanych aktorow zginie w RotS wiec nie bedzie problemu typu - Samuel L. Jackson oswiadczyl ze nie zagra w serialu!!!Natomias jezeli chodzi o McGregora to zastanawiam sie(jezeli w serialu przewidziana jest postac Obiego) czy zechce zagrac??Jezeli nie to moga problem rozwiazac ukazujac Kenobiego w pozniejszym wieku i zatrudnic aktora podobnego do sir Alleca...ach te spekulacje.

Wie ktos moze kto jest rozpatrywany na directora???

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 10:45 
Sith

Z myślą o 4-latkach tak ? Bo przeważnie CN oglądają tylko właśnie dzieci a nie spragnieni wiedzy dorośli fani SW. Takie jest moje odczucie. Kreska jest w miarę dobra. Lubię styl Tartakovskiego.

Co do Serialu. Zaczyna mi się to coraz bardziej nie podobać :P
1.Fani Star Treka posądzą nas o plagiat (a właściwie GL)
2.Star Wars się sprzeda.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 11:43 
Rebel Psychologist

Makal Sin napisał(a):
Z myślą o 4-latkach tak ? Bo przeważnie CN oglądają tylko właśnie dzieci a nie spragnieni wiedzy dorośli fani SW. Takie jest moje odczucie. Kreska jest w miarę dobra. Lubię styl Tartakovskiego.

No spokojnie chłopcy!Nie chciałem Was urazić. Ja po prostu na taką kreskę jestem już za stary. Potrzeba mi większej ilości bodźców wizualnych i większej realności. Nie protestowałbym, gdyby chodziło o coś w stylu mojego kochanego animowanego gotyckiego "Batmana".Ale tym co CW przedstawia to już się zawiodłem i tyle. Wróćmy jednak do zasadniczego tematu

Makal Sin napisał(a):
Co do Serialu. Zaczyna mi się to coraz bardziej nie podobać :P
2.Star Wars się sprzeda.

No właściwie to o to mi właśnie chodziło. SW nie wywodzą się z serialu i serialem być nie powinny....przynajmniej "wielodziecięcioodcinkowym". Ja widziałbym to najlepiej jako cykl kilku filmów 40-60 minutowych puszczanych w kinach raz w miesiącu a potem udostępnionych do ogólnej dystrybucji.....to by był dla mnie miodzio. Oj tak. Byłoby cudownie... iż żeby jeszcze efekciory były na odpowiednim poziopmie i dźwięk i fabuła i,i,i, No dobra to by było jeśli chodzi o moje marzenia.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 11:58 

Makal Sin pisze

Cytuj:
2.Star Wars się sprzeda.

Ad 1 - Nie ulegniemy oszczerstwom ze strony startrekowcow!!! :D
Ad 2 - Sprzedaje sie od samego poczatku i to we wszystkich mozliwych dziedzinach (dalo nam to zreszta olbrzyme EU).Jezeli chodzi o komercjalizacje to po ogladnieciu TPM i AotC sami odpowiedzmy sobie na to pytanie...

Mysle ze jest wiecej plusow niz minusow w perspektyeie TVSW wiec nie fatalizujmy zanadto.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 12:58 
Rebel Psychologist

W pełni zgadzam się z Tremeyne'm.Startrekowcy mogą nam skoczyć, bo ewentualna wojna fanów zakończyła by się zwycięstwem "starwarsawców". W końcu władamy Mocą :lol: A co do sprzedawania się też się przychylam do tej opinii. Star Wars to wytwór komercyjny i takim pozostaje już od bardzo dawna. Serial też będzie komercyjny, bo taka jest geneza tego Universum Tego nie zmienimy...i chyba nawet nie powinniśmy chcieć zmieniać...bo w końcu łykamy tą komercję pełną piersią

ALE: Serial rzeczywiście będzie miał więcej plusów niż minusów Tremeyne, ale gdyby w ten sposób kategorycznie ucinać każdą dyskusję na tym forum to nie miałoby ono większego sensu. :) Pozwół nam zatem łudzić się naszymi opiniami i wiedzą pochodzącą z różnych źródeł (przyznaję, że nie zawsze obiektywnych i wiarygodnych) :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 13:13 

Nie, ja nie mialem zamiaru ucinac dyskusji.
Chcialem tchnac troche swiatla w rozwazaniach o przyszlosci SWTV.

Mam nadzieje ze bedzie sie zaczynal standardowo - long time ago in a galaxy far far away...

Star Wars
Chapter 8
Jedi Purge

bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 13:22 
Rebel Psychologist

tremeyne napisał(a):
Nie, ja nie mialem zamiaru ucinac dyskusji.
Chcialem tchnac troche swiatla w rozwazaniach o przyszlosci SWTV.

Mam nadzieje ze bedzie sie zaczynal standardowo - long time ago in a galaxy far far away...

Star Wars
Chapter 8
Jedi Purge

bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

Spoko. No hard feelings. A co do czołówki to oczywiście się zgodzę. Inaczej rozpoczęcia sobie nie jestem nawet w stanie wyobrazić. Nie ma mowy dla mnie o czołówce w stylu: Buffy, Dynastia, Klan, Kryminalni itp.
Co więcej. Sądzę, że podkaład muzyczny też powinien tu być zachowany a przejście w motyw nawiązujący do pierwszej sceny powinien do serialu zostać specjalnie napisany (najlepiej inny do każdego odcinka ale to już chyba pobożne życzenia). W ogóle muza powinna byc specjalnie skomponowana. Nawet jeśli miały to by być jedynie remake'i znanych już utworów. SOTE miało swoją muzę a było grą. Tym bardziej więc powinien mieć ją serial, który ma być zrobiony z jakimś tam rozmachem.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 lis 2004, 13:54 

Zagadzam sie w 100% - Star Wars theme na poczatku, pozniej jakas nowa kompozycja(e) i na koniec Rebel Fanfare theme - tradycji stanie sie zadosc i wszyscy beda zadowoleni...oby.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 gru 2004, 16:09 
Terminator

Osobiście chciałbym, aby serial rozgrywał się między EII, a EIII. Byłoby ciekawie, wkońcu ten okres najbardziej mnie interesuje. Ewentualnie może ten serial był oparty na jakieś książce albo cyklu komiksów. Wszystko byleby więcej SW.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 gru 2004, 18:14 
Rebel Psychologist

Dawidos napisał(a):
Osobiście chciałbym, aby serial rozgrywał się między EII, a EIII. Byłoby ciekawie, wkońcu ten okres najbardziej mnie interesuje. Ewentualnie może ten serial był oparty na jakieś książce albo cyklu komiksów. Wszystko byleby więcej SW.

Serial na kanwie komiksów SW? Hmmm...przyznam, że to brzmi ciekawie. Z drugiej jednak strony to, co prezentuje sobą AvP mnie do tej idei trochę zniechęca. Jakieś pomysły, co do tego, która seria miała by to być....tylko nie znów Boba Fett :wink:

Ja osobiście nie chciałbym nic z X-wingów, bo za bardzo kojarzyło by mi się to z serialem (notabene bardzo dobrym) "Kosmiczna eskadra". Już prędzej jedna i rozbita na odcinki fabuła, która splatała się by z wydarzeniami z Epizodów (obojętnie których)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1