HoloNet.pl

forum fanów Star Wars
Teraz jest Śr 22 lis 2017, 22:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Sklepy sw? o_0
PostNapisane: Pt 16 lip 2004, 12:15 
FarSeer

Tak, szukam sklepów ze stuffem z SW, ale LEGO wykluczone. CCG, figurki, koszulki, komiksy, książki. W dziale ICO propnowałem na ów stronie zamieścić informacje gdzie są jakowe sklepy, ceny, adres. Ale szanowny moderator Morky obalił ten pomysł, i imperator niezgodził się.

Więc, może ktoś podać adresy, co tam się znajduje, dokładny adres i powiedzieć mniej więcej jak tam dojść z dworca PKP? Albo od jakiejś ważnej instytucji... bojawiem. Najchętniej gdzieś w okolicach Rzeszowa, Tarnowa, gdyż tam mam najbliżej. Z góry THKX.

Bastion wiedzy opiera się na trzech filarach: historii, językach i matematyce. Wyposażony w te trzy rzeczy możesz nauczyć się czegokolwiek chcesz. Lecz jeśli któregoś ci brakuje, jesteś kolejnym ciemnym prostakiem w zagnojonych gumofilcach.
-Robert A. Heinlein

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 sie 2004, 18:17 

Hmm... jeśli o Tarnów chodzi, to... zadupie większe od Rzeszowa. Nawet po farby modelarskie wybieram się do Twojego miasta.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 wrz 2004, 23:29 
Dobry, zły Sith

E220E napisał(a):
Hmm... jeśli o Tarnów chodzi, to... zadupie większe od Rzeszowa. Nawet po farby modelarskie wybieram się do Twojego miasta.

To w Rzeszowie padly dwa modelarskie jakie pielgrzymkowalem swego czasu naboznie raz w miesiacu?

Ale czemu sie dziwic ... czasy internetu i sklepow z "wszystkim" pod reka ... taka epoka.

A mam propozycje... jesli ktos cos zobaczy SWowego we wlasnym sklepie w okolicy niech da znac moze ktos inny bylby zainteresowany? jakos sie przeciez dogadamy co do finansow.
Taka Czerwona Linia Fana SW

Tytuł:
PostNapisane: N 19 wrz 2004, 19:44 
FarSeer

Hm, chwilkę zapominałem się tutaj dopisywać więc nadrobię zaległości. :wink: Na wakacjach kupiłem a Skarbnicy [sklep z książkami używanymi itd.] album jak robiono RotJ, komiks Ciemność 1.
Niedawno łaziłem z kumplem po światach środka [czyt. najbliżej centrum i innych dużych superhipermarketów :wink: ] i szukaliśmy komixów i książek. Hm, niepowiem powkurzaliśmy paru kioskarzy. :) Ale w końcu znaleźlismy 3 knigi w dobrej księgarni Bibliofilu: AOTC, Opowieści z Nowej Republiki i Ostatni Rozkaz [bodajże cz.1]. Kumpel zarąbał OzNR :) ale reszta została i goście mają dalej sprowadzać. :) Nie stoję ostatnio przy kasie, wiecie trylogia na DVD. :wink:
Jak będą jakieś nowości powiadomię was.

Bastion wiedzy opiera się na trzech filarach: historii, językach i matematyce. Wyposażony w te trzy rzeczy możesz nauczyć się czegokolwiek chcesz. Lecz jeśli któregoś ci brakuje, jesteś kolejnym ciemnym prostakiem w zagnojonych gumofilcach.
-Robert A. Heinlein

Tytuł: Nautilus
PostNapisane: Pt 01 paź 2004, 13:03 

Zapraszam do sklepu NAUTILUS, ul. Żeromskiego 3/4 Rzeszów. SW CCG (juz mniej), fani SW itp. Jedyny sklep w Rzeszowie gdzie znajdziesz fanow SW :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn 08 lis 2004, 16:46 

W Jarosławiu takich sklepów nie ma, a jeżeli są to ja ich nigdy nie widziałem :|

Strefa czasowa: UTC + 1